معرفی کلینیک کاشت مو و زیبایی تهران مو و خدمات آن

0

 

پرفروش‌ترین کفش‌های ورزشی مردانه

کاشت مو امروزه یکی از پر طرفدارترین خدمات زیبایی در بین مردان به شمار می رود. از این رو پیدا کردن یک کلینیک کاشت مو حرفه ای و مطمئن اهمیت بسیار بالایی را دارد. در این مقاله سعی میکنیم به مهم ترین نکات برای یافتن یک کلینیک زیبایی بپردازیم با ما همراه باشید.

از آنجایی که سلامت مو ها در عصر حاضر به موضوع بسیار مهم برای افراد مختلف تبدیل شده است ، یافتن بهترین کلینیک کاشت مو اهمیت بالایی را داراست.

خیلی از مردم که بر اثر عوامل زیادی مثل استرس، استفاده زیاد از مواد شیمیایی و یا عوامل ژنتیکی دچار ریزش مو می شوند، برای یک بار هم که شده به کاشت مو فکر کرده اند.

به همین دلیل این موضوع به یکی از مهم ترین موضوعات جامعه تبدیل شده است که تبلیغات های مختلفی نیز در این خصوص انجام می گیرد.

امروزه کاشت موی طبیعی در بهترین کلینیک کاشت مو در سطح کشور یعنی کلینیک کاشت مو و زیبایی تهران مو با جدیدترین متد های پزشکی انجام می شود. در کاشت موی طبیعی، از موهای خود فرد که در پشت سر وجود دارد ، برداشته و به قسمت های میانی و جلوی سر پیوند می شوند.

موهایی که در این نوع کاشت مو پیوند می شوند، قابلیت رشد دارد . موهایی که در پشت سر قرار دارند و از آنها برای پیوند استفاده می شود، تنها دو بار قابلیت برداشته شدن و پیوند زدن دارند.

معرفی کلینیک تهران مو

مرکز کاشت مو تهران مو دارای چندین سال سابقه درخشان با تیمی متخصص و مجرب در زمینه کاشت و پیوند طبیعی مو ، کاشت ابرو ، ریش ، کاشت مو با بهترین کیفیت و با بهره گیری از جدیدترین متد روز دنیا (اس.یو.تی) کاشت 15000 گرافت مو بدون درد و خونریزی را فقط در یک روز انجام می دهد.

ویژگی های مهم کلینیک تهران مو

* تزریق رایگان PRP

*بدون درد و خونریزی

*بدون دوره نقاهت

*فقط در یک روز

*طراحی خط رویش مو به صورت طبیعی و غیر قابل تشخیص

*مشاوره رایگان

*هزینه مناسب با بودجه شما

*استفاده از سایر تکنیک ها (SUT/FUT/ ترکیبی و فوق ترکیبی) با توجه به موی شما و و میزان بانک موی شما

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان کاشت مو تماس بگیرید. کلینیک پوست و موی بسیار مدرن و پیشرفته با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها با تلفیق مهارت بهترین پزشکان و پرسنل خود در محیطی زیبا و آرام و مطابق با استانداردهای روز اروپا و امریکا توانایی انجام تمامی تکنیک های کاشت موی اقساطی را دارا می باشد ، برای مشاوره و آگاهی از نرخ های نواحی سر
با تهران ( 02122737651) تماس بگیرید. یا به آدرس اینترنتی http://www.hair-clinic.ir/ مراجعه نمایید.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با نویسنده مهمان یا کسب‌وکار او منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.