انواع نوار بهداشتی مای لیدی؛ کدام محصول مناسب شماست؟

0

دوران قاعدگی دوران حساسی برای خانم‌هاست. در این دوران باید مراقب تغذیه، خواب و بهداشت روانی و جسمی خود باشید. انتخاب و استفاده از نوار بهداشتی مناسب در دوران پریود کمک می‌کند که این ایام را به‌سلامت و در آرامش سپری کنید. مای لیدی نوار بهداشتی‌های متنوعی را، متناسب با شرایط و نیازهای مختلف، طراحی کرده است. در این مقاله انواع نوار بهداشتی‌ مای لیدی، ویژگی‌ها و موارد استفاده از هریک معرفی خواهند شد.

سری کلاسیک

سری کلاسیک نوار بهداشتی مای لیدی در سه مدل با بسته‌بندی ساده به بازار عرضه می‌شود.

کلاسیک بنفش (ضخیم ـ مناسب پوست‌های حساس ـ سایز بزرگ)

انواع نوار بهداشتی مای لیدی - کلاسیک بنفش

این نوار بهداشتی با لایه رویی پنبه‌ای برای پوست‌های حساس مناسب است. سایز این مدل بزرگ و ضخامت آن زیاد است و قدرت جذب بالایی دارد. بالدار بودن نوار بهداشتی و همچنین چسب‌های بسیار مناسب کلاسیک بنفش به راحتی و جابه‌جانشدن نوار در مدت استفاده کمک می‌کند.

کلاسیک صورتی (ضخیم ـ با سرعت جذب بالا ـ سایز بزرگ)

انواع نوار بهداشتی مای لیدی - صورتی کلاسیک

نوار بهداشتی کلاسیک صورتی مای لیدی دارای لایه رویی مشبک است و ضخامت زیاد، قدرت و به‌خصوص سرعت جذب بالایی دارد. این نوار بهداشتی مانند سایر مدل‌های نواربهداشتی مای لیدی، بالدار است. رویه مشبک آن مانع از تجمع مایع می‌شود و با ایجاد سطحی خشک از عرق‌سوز شدن یا عفونت در دوران پریود جلوگیری می‌کند.

کلاسیک سبز (ضخیم ـ مناسب پوست‌های حساس ـ سایز متوسط)

انواع نوار بهداشتی مای لیدی - کلاسیک سبز

اندازه این مدل متوسط است. کیفیت بالای مواد به‌کاررفته در آن مانع از ایجاد حساسیت می‌شود. همچنین، رویه مشبک آن مانع از تجمع مایع می‌شود و با ایجاد سطحی خشک از عرق‌سوز شدن یا عفونت در دوران پریود جلوگیری می‌کند.

سری مکسی

سری مکسی، لاین جدید نوار بهداشتی‌های مای لیدی هستند. نوارهای کناری محافظ، طراحی ارگونومیک، کانال‌های هدایت‌کننده مایع و بسته‌بندی تکی از برتری‌های منحصربه‌فرد سری مکسی نسبت به سری کلاسیک است.

در نوار های بهداشتی مکسی مای لیدی نوارهای محافظ کناری و همچنین گارد جلو و عقب محصول مانع از نشتی از تمامی جهات می‌شود. کانال‌های هدایت مایع، خون را در سراسر نوار توزیع می‌کند و باعث افزایش جذب می‌شود.

در نوار بهداشتی مکسی مای لیدی قسمت میانی ضخیم‌تر (Core Plus) طراحی شده است تا این قسمت جذب بالاتری داشته باشد.

طراحی ارگونومیک این محصول سبب تناسب بیشتر محصول با بدن می‌شود و راحتی بیشتری را برای مصرف‌کننده فراهم می‌آورد.

بسته‌بندی تکی چسب‌دار هریک از نوارها، حمل و همچنین دور انداختن این محصول را آسان‌تر کرده است.

در ادامه، مدل‌های مختلف نوار بهداشتی‌ مکسی مای لیدی معرفی می‌شوند:

مکسی آبی (نیمه ضخیم ـ مناسب شب ـ سایز خیلی بزرگ)

انواع نوار بهداشتی مای لیدی - مکسی آبی

باتوجه‌به حالت‌های قرارگیری بدن در خواب، احتمال نشتی در شب بیشتر است؛ بنابراین استفاده از یک نوار بهداشتی سایز خیلی بزرگ با قدرت و سرعت جذب بالا کمک می‌کند که خوابی راحت و بی‌دغدغه داشته باشید. نوار بهداشتی مکسی مای لیدی که در بسته‌بندی آبی رنگ عرضه می‌شود، برای استفاده در شب مناسب است. لایۀ رویی به‌کاررفته در این محصول، مشبک و به نرمی پنبه است، به صورتی که در عین افزایش سرعت جذب، راحتی نیز به‌همراه دارد.

مکسی نارنجی (نیمه‌ضخیم ـ مناسب ورزش و فعالیت روزانه ـ سایز بزرگ)

انواع نوار بهداشتی مای لیدی - مکسی نارنجی

با استفاده از یک نوار بهداشتی مناسب در طول روز یا به‌هنگام تحرک و ورزش، نگران مسائلی مثل نشت مایع به لباس‌ها نخواهید بود یا نیاز به تعویض مداوم نوار بهداشتی نخواهید داشت. مای لیدی برای استفاده روزانه و استفاده هنگام ورزش، نوار بهداشتی مکسی نارنجی سایز بزرگ را پیشنهاد می‌کند. این محصول با طراحی خاص و سرعت جذب فوق‌العاده بالا، به‌سرعت خون را جذب می‌کند و مانع از احساس خیسی و در نهایت عرق‌سوز شدن در هنگام فعالیت‌های روزانه و ورزش می‌شود. رویه مشبک و به نرمی پنبۀ نوار بهداشتی مکسی نارنجی، احساس راحتی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه و ورزشی را چندبرابر می‌کند.

مکسی فیروزه‌ای (نیمه‌ضخیم ـ مناسب پوست‌های حساس ـ سایز بزرگ)

انواع نوار بهداشتی مای لیدی - مکسی فیروزه ای

اگر پوست حساسی دارید، نوار بهداشتی مکسی فیروزه‌ای با سایز بزرگ گزینه مناسبی برای شماست. نوار بهداشتی فیروزه‌ای مای لیدی از الیافی به نرمی پنبه ساخته شده است. استفاده از مواد ضدحساسیت موجب شده است که حتی حساس‌ترین پوست‌ها نیز با این نوار بهداشتی احساس راحتی و آرامش داشته باشند.

خوب است بدانید که با خرید هریک از محصولات مای لیدی، به پویش «به پیش برای پیشگیری از سرطان پستان» می‌پیوندید. «۱۰۰۰ ریال از بهای این محصولات به موسسه‌ی خیریه‌ی بهنام دهش‌پور تعلق خواهد گرفت.»

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید. اطلاعات بیشتر
اگر می‌خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای شریک عاطفی، یا حتی خودتان را در رابطه متوجه شوید، حتما این کتاب را بخوانید.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.