۱۰ نکته شگفت‌انگیزی که بر جذابیت رفتاری شما ‌می‌افزاید

70

این‌ روزها با عبارت «خدای‌ جذابیت» زیاد روبه‌رو می‌شویم، اما واقعا خدای‌ جذابیت کیست؟ گذشته از اینکه این عبارت به ویژه در شبکه‌های مجازی کمی بارِ طنز و شوخی پیدا کرده ‌است، همه‌ی ما دوست داریم خدای ‌جذابیت باشیم. حتما با افرادی برخورد کرده‌اید که نحوه‌ی حرف‌زدن یا برخوردشان در جمع همه را شیفته و میخکوب کرده است و همان دم آرزو کرده‌اید که کاش شما هم از این نوع جذابیت رفتاری داشتید. اصلا شاید شما خواننده عزیز یکی از این دوستان جذاب هستید. در هر حال شک نکنید که جذابیت ‌رفتاری قبل از آنکه به خاطر ظاهر افراد شکل بگیرد، از شخصیت‌شان نشأت می‌گیرد. در حقیقت جذابیت‌ رفتاری مجموعه‌ای از توانایی‌ها شامل ارتباط برقرار‌ کردن، شوخ‌ طبعی و اعتماد‌ به‌ نفس است. جذابیت ‌رفتاری باعث می‌شود دوستان بیشتری دور‌و‌برتان باشند و روابط طولانی‌مدت و عمیق با آنها داشته‌ باشید. افراد جذاب توجه دیگران را به خود جلب می‌کنند، سایرین به آنها اعتماد دارند و نتیجه‌ی معاشرت لذت‌بخش با آنها، نایل‌شدن به لقب خدای‌ جذابیت خودمان است. شاید شما جذابیت رفتاری فوق‌العاده‌ای دارید، یا شاید در جمع کمی گمنام هستید و آن‌طور که باید جذابیت در رفتارتان نمایان نمی‌شود؛ در هر صورت با خواندن روش‌های زیر می‌توانید موفقیت خود را حفظ کنید و یا به میزان جذابیت ‌رفتاری دلخواه‌تان برسید.

پرفروش‌ترین کفش‌های ورزشی مردانه


حتما بخوانید: ۱۰ اشتباهی که به محبوبیت شما لطمه وارد می‌کند

۱. شنونده سراپاگوش باشید

متأسفانه در جامعه‌ی امروز، شنیدن به رفتاری کمیاب تبدیل شده‌است. وقتی کسی با شما صحبت می‌کند، عمیقا گوش کنید. حواس‌تان را پرت ناهار فردا یا پیام تلفن و … نکنید. گوش‌ کنید و نشان‌ بدهید که از شنیدن حرفِ طرفِ مقابل‌تان لذت می‌برید و حرف‌هایش برای‌تان مهم است. مثلا سرتان را تکان دهید، تأیید کنید، سؤال کنید و در یک کلام، همراهش باشید.

۲. رو‌راست باشید

هیچ‌کس دوست ندارد فریب بخورد. منظور از فریب حیله‌های روباه مکار و گربه‌ نره نیست. منظور نگفتن حقیقت و صادق نبودن است. مثلا اگر نمی‌توانید به قول‌تان پای‌بند باشید، قول ندهید؛ ولی اگر قول دادید حتما آن را عملی کنید. مردم را به دنبال خودتان نکشانید، یا وقتی کسی از شما نظرخواهی می‌کند، روراست و منطقی آنچه در سر دارید را بازگو کنید. جذابیت ‌رفتاری به توانایی شما در برقراری ارتباط درست و صادقانه با دیگران وابسته است. البته نباید رو‌راستی را با گستاخی و بی‌ادبی اشتباه بگیرید. فرض کنید دوستی درباره‌ی لباسش از شما نظرخواهی می‌کند و شما آن لباس را نمی‌پسندید. راستش را بگویید، اما نرمی سخن و لحن درست را فراموش نکنید. به جای اینکه بگویید: « اه اه… این چیه پوشیدی؟» از جمله‌ای نظیر «لباس قبلیت‌ رو بیشتر می‌پسندم»، استفاده کنید.


حتما بخوانید: چرا صداقت داشتن مهم است

۳. به تفاوت«چه» در مقابل «چگونه» توجه کنید

جذابیت رفتاری چیست

اینکه چه چیزی می‌گویید، یک مسئله است و چگونه گفتن آن مسئله‌ای دیگر. لحن و نحوه‌ ابراز نظرات بسیار مهم است. شاید بعضی ‌اوقات نیت شما مثبت، اما نحوه‌ی بیان کردن نظرتان، طوری باشد که منظور شما را منعکس نکند. اینجاست که «چه» در مقابل «چگونه» قرار می‌گیرد. مثلا شاید قصد شما تعریف کردن از کسی یا چیزی باشد اما لحن صحبت‌تان موجب سوءِبرداشت شود و منظور شما به درستی منتقل نشود. سوءتفاهم کلامی، یکی از موانع مهم ارتباطی است. افرادی که جذابیت‌ رفتاری دارند راحت، روراست و شفاف صحبت می‌کنند، در نتیجه دیگران منظورشان را درست متوجه می‌شوند و ارتباطی سالم و طبیعی میان آنها برقرار می‌شود. اگر در انتقال معنی کلام‌تان مشکل دارید، سعی کنید از دوستان‌تان کمک بگیرید و لحن صحبت کردن‌تان را تغییر دهید. سوءِتفاهم، عدم درک متقابل و هزار و یک مشکل ارتباطی دیگر به دنبال دارد.


حتما بخوانید: ۱۰ قدم برای بهبود مهارت‌های ارتباطی

۴. دوستان‌تان را با هم آشنا کنید

عامل شادی و معاشرت باشید. افراد را دور هم جمع کنید، مهمانی بدهید، برنامه‌های تفریحی یا دسته‌جمعی راه بیندازید و تا جایی که در توان دارید شادی‌آفرین باشید. این کار اصلا سخت نیست و به جذابیت ‌رفتاری شما می‌افزاید. مثلا همه دوستان یا اقوام را در پارکی دور هم جمع‌ کنید، یا مهمانی شام ترتیب بدهید. این کار به دیگران نشان می‌دهد که شما به آنها اهمیت می‌دهید و در پی گسترش محبت و دوستی هستید. جذابیت‌ رفتاری یعنی اهمیت دادن، توجه کردن و نثار محبت به دیگران.


حتما بخوانید: چگونه مهربان باشیم؟

۵. سخت نگیرید، گاهی به خودتان بخندید

اگر اشتباهی کردید، مثلا لیز خوردید یا از پله افتادید و در اصطلاح «گاف» دادید، اصلا شرمنده نشوید و خجالت نکشید. راحت باشید، بخندید و سخت نگیرید. حس طنز و شوخ‌طبعی حضور شما را دوست‌داشتنی‌تر می‌کند. البته فراموش ‌نکنید که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. خیلی خوب است که کسی بتواند یخ جمع را بشکند، لطیفه بگوید و با بذله‌گویی با افراد ارتباط برقرار کند اما دیگر شورش را درنیاورید. بذله‌گویی در مکالمات حساس و جدی شبیه مسخره‌بازی می‌شود و نه تنها به جذابیت‌ رفتاری شما کمک نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود سخیف به نظر برسید.

برای تهیه مجموعه صوتی «جذابیت و کاریزما» کلیک کنید

۶.مشتاق و پرشور باشید

مهربانی و لبخند یعنی جذابیت رفتاری

همیشه نسبت به مسائل و رویدادها مثبت‌اندیش باشید. حتی اگر در مواردی احساس ناراحتی می‌کنید یا مخالف هستید، به روی خودتان نیاورید. با لبخند و گشاده‌رویی پذیرای نظرات و رخدادهای مختلف و بعضا جدید باشید. فکرتان را باز نگه دارید. هیچ‌‌چیز همیشه کامل و ایده‌آل نیست، اما اشتیاق و شور شما در پذیرش موضوعات و حل مشکلات، رفتار شما را کامل و ایده‌آل می‌کند و این یعنی جذابیت ‌رفتاری که هم دوستان زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد و هم مصاحبت با شما را لذت‌بخش می‌کند.


حتما بخوانید: چگونه پر انرژی باشیم

۷. خنده بر هر درد بی درمان دواست

اگر می‌خواهید خدای ‌جذابیت شوید، خودتان بخندید و دیگران را هم وادار به خندیدن کنید. خندیدن و خنداندن را اولویت ذهنی خود قرار دهید. گاهی ‌اوقات جدی ‌نگرفتن مسائل و عبور از آنها با خندیدن، فشار و اضطراب بیهوده را از شما دور می‌کند. پس سعی کنید بخندید و به خندیدن عادت کنید. مطالب طنزآمیز و لطیفه‌های بامزه بخوانید و آنها را برای دوستان‌تان نیز بفرستید یا بخوانید. از قدیم گفته‌اند، خنده بر هر درد بی‌درمان دواست. وقتی خندیدن را جدی می‌گیرید، کم‌کم از نکته‌سنجی‌های آزاردهنده روزانه دور می‌شوید و شادتر و خوشبخت‌تر زندگی می‌کنید. جذابیت ‌رفتاریِ فردی که می‌خندد و مانند یک گل می‌شکفد، خیلی بیشتر از فرد عبوسی است که کسی حتی جرأت ندارد به او سلام کند.


حتما بخوانید: لبخند زدن چه تاثیری روی شما و اطرافیان‌تان دارد؟

۸. اعتماد‌به‌نفس داشته‌باشید

برای جذابیت رفتاری اعتماد به نفس داشته باشید

به آنچه می‌گویید و انجام می‌دهید، اعتماد کامل داشته ‌باشید. پای حرف‌تان بایستید و البته وقتی متوجه اشتباهات خود می‌شوید با آغوش باز آنها را تصحیح کنید. این حرکت یعنی اعتمادبه‌نفس که جذابیت ‌رفتاری شما را به شکل شگفت‌انگیزی افزایش می‌دهد. با این کار به همه نشان می‌دهید که با خودِ واقعی‌تان راحت هستید و به او اعتماد دارید و دیگران هم در ارتباط با شما احساس آرامش بیشتری می‌کنند. پرسش‌کردن درباره آنچه نمی‌دانید نیز به افزایش اعتماد‌به‌نفس‌تان کمک می‌کند. ندانستن به هیچ‌وجه عیب نیست. مثلا فرض کنید با دستگاهی جدید در بانک، رستوران یا مراکز تجاری روبه‌رو می‌شوید، و طرز کار کردن با آن را نمی‌دانید. خُب چه عیبی دارد، مگر اجداد شما واردکننده یا سازنده آن دستگاه بوده‌اند. اصلا خجالت نکشید، جرأت کنید و طرز کار آن را بپرسید. ندانستن نشانه‌ی ضعف نیست، ولی در مقابل نپرسیدن عیب است.


حتما بخوانید: ۶۳ روش برای بالا بردن اعتماد به نفس

۹. بدن خود را دوست‌بدارید

خوب لباس پوشیدن و حرکات مناسب نشانه‌ی اعتماد‌به‌نفس هستند. لازم نیست اندامی کاملا ایده‌آل داشته ‌باشید. چه کسی گفته‌ است که همه باید هم‌قد «کریستیانو‌ رونالدو» یا به زیبایی فلان هنرپیشه هالیوودی باشند. خود را دوست ‌بدارید، خوب لباس بپوشید و مطمئن باشید که همه‌ی ما مانند آفریدگارمان زیبا هستیم. زیبایی‌ها و نقاط قوت خود را ببینید و در عین حال سعی‌کنید عیب‌های‌تان را رفع کنید. مثلا اگر چاق هستید، ورزش کنید. هر کاری که باعث می‌شود احساس بهتری نسبت به خود و ظاهرتان داشته باشید، انجام دهید و هرگز اجازه ندهید عیب ظاهری اعتماد‌به‌نفس‌تان را کاهش دهد. به یاد داشته باشید که جذابیت ‌رفتاری یعنی قبول کردن هر آنچه که دارید و هستید.


حتما بخوانید: طرز لباس پوشیدن چه تاثیری روی حال و هوای شما دارد؟

۱۰. یادتان باشد اعتماد‌به‌نفس با گستاخی متفاوت است

جذابیت رفتاری با اعتماد به نفس ممکن است

اعتماد به خود و اهمیت دادن به ظاهر، خیلی خوب است، اما زیاده‌روی نکنید. اینکه فقط از خود تعریف کنید و به بهای دیده‌شدن دیگران را نادیده بگیرید، نه تنها جذابیت‌ رفتاری شما را زیاد نمی‌کند، بلکه حتی باعث می‌شود از چشم دیگران بیافتید. منم‌ منم و خودنمایی شما را دوست‌نداشتنی و غیرقابل‌معاشرت می‌کند. برای فرار از تله‌ی خودشیفتگی سعی‌کنید به سایرین اهمیت بدهید، از دیگران تعریف کنید و البته با مهربانی‌تان آنها را خوشحال کنید، زیرا هیچ‌چیز مانند مهربانی نمی‌تواند به جذابیت شما بیفزاید.


حتما بخوانید: ۶ اخلاق سمّی که آدم‌ها را از شما می‌راند

پیشنهاد:

 • همیشه صاف راه‌ بروید و سرتان را بالا بگیرید. کمتر غُر بزنید، اخم نکنید و شاد باشید. شانه‌های‌ افتاده و اخم‌های در‌هم، چیزی جز کسالت به دیگران منتقل نمی‌کند. جذابیت رفتاری کجا و اخم و غم و خستگی کجا؟
 • این‌قدر روی عیب‌ها و نقص‌های‌تان متمرکز نشوید. ارزش‌ها و نقاط قوت خود را شناسایی و روی آنها حساب ‌کنید. من فراموشکارم، من کم‌رو هستم، من بی‌دقتم، من قد‌کوتاهم و… . این جملات منفی فقط انرژی شما را برای پیشرفت می‌گیرند و از جذابیت‌ رفتاری‌تان می‌کاهند. نیمه‌ی ‌پُر لیوان را ببینید و شکرگزار باشید.
 • گذشته‌ها، گذشته است. این‌قدر در گذشته نمانید. اشتباهات خود را فراموش کنید، البته سعی کنید از آنها درس بگیرید و تکرارشان نکنید. ولی غصه نخورید و بدانید که هیچ‌وقت برای جبران کردن دیر نیست.
 • وسط حرف دیگران پریدن، یکی از عوامل اصلی از دست دادن جذابیت ‌رفتاری است. این عادت را از خود دور نگه دارید و آن را ترک کنید. اگر هم ناخواسته میان حرف کسی شیرجه زدید، سریعا از او عذرخواهی کنید و دیگر به صحبت‌کردن ادامه ندهید، تا حرفش تمام شود.
 • همه‌ی ما گاهی‌اوقات در برخوردهای اجتماعی دچار مشکلاتی نظیر اضطراب یا خجالت می‌شویم. این مشکل عمومی است و با تمرین‌، صحبت در جمع‌های خانوادگی و بزرگ کردن حلقه‌ی ارتباطات کم‌کم رفع می‌شود. برای رفع این مشکلات فقط باید وقت صرف کنید و آرام‌آرام آنها را از بین ببرید.
 • با خودتان و دیگران صادق باشید. ورزش کنید و به بدن و ظاهرتان برسید. خود را دوست داشته ‌باشید و همیشه برای بهتر شدن تلاش کنید.

به طور خلاصه، جذابیت ‌رفتاری یعنی استفاده‌ی درست از شوخ‌طبعیِ کلامی، داشتن حس اعتماد‌به‌نفس و معاشرت و ارتباط با دیگران. دیگران را دوست بدارید، با آنها معاشرت کنید و با اعتماد به خود و صداقت و افزودن چاشنی شوخی و طنز در دل آنها جای ‌بگیرید. یادگیریِ اصولِ جذابیت ‌رفتاری، کار چندان دشواری نیست. با رعایت این نکات بهتر و بهتر شوید و شاد زندگی‌کنید.

برگرفته از: wikihow.com

کاریزماتیک بودن یادگرفتنی‌ست. به کمک این مجموعه اصول کاریزما را بیاموزید و دیگران را مجذوب رفتار و گفتار خود کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

70 دیدگاه
 1. Delta 3 می‌گوید

  برای منحصر بفرد بودن فقط باید منحصر بفرد بود.
  یک استاد هنرهای رزمی فقط در مواقع نادر مجبور به دعوا و درگیری میشه.کسی که نقطه ضعف داره سعی میکنه چیزی رو که نداره نشون.اما اونی که نقطه ضعفی نداره دلیلی برای نشون دادن اونچه که داره،نداره.
  اگه میخواید منحصر بفرد باشید،خودتان باشید و سعی نکنید چیزی رو به کسی نشون بدید یا ثابت کنید.یک استاد دلیلی برای اثبات مهارتهاش به بقیه نداره.بعضی وقت ها بهترین کار اینه که هیچ کاری نکنید.

  1. وحید می‌گوید

   ببینید دوست عزیز اگر قرار به خود بودن باشه که پس تکلیف تغییر کردن چی میشه؟اگر انسان پی به اشتباهش ببره ،نباید اونو تغییر بده؟ مثلا خود من که فقط خانواده خودم برام مهم بودند ودیگران خیلی برام اهمیت نداشتند و ضربه خوردم. حالا دارم یاد میگیرم که دیگران رو هم باید دوست داشت تا لذت زندگی رو بیشتر چشید.

  2. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون از بابت نظر شما. دیدگاه شما محترم و البته کمی انفعالی هست.دوست خوب خیلی چیزها رو در زندگی میشه تغییر داد.

   1. محمد می‌گوید

    دوست عزیز ایشون منظورشون پافشاری رو اشتباهات نبود . برمیگشت به اعتماد به نفس کسی که خودش رو قبول داره خودنمایی نمی کنه و لازم به اثبات کردن نداره .

   2. سیدعلی هاشمی می‌گوید

    خوب اگر همه همینطور باشند که شما می فرمایید، و اونچه که دارند رو به همدیگه نشون ندن فکر نمی کنید ارتباطات اجتماعی در جامعه خدشه دار میشه و رو به افول واقع میشه؟

    1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

     ؟؟؟

     1. aptunes می‌گوید

      عالی بود مرسی

 2. عماد می‌گوید

  سلام
  مطلب گویا و کاربردی بود.

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   از رضایت شما خوشحالیم دوست خوب.

 3. یوسف می‌گوید

  Hello my dear.I think u forgot something very important.Having a good breakfast ,it has alot of affect.Particularly with fruit
  Thanks alot dear miss Niulufar.

  1. گمنام بهتره می‌گوید

   فازت چیه خدایی

  2. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون دوست خوب

 4. mehran می‌گوید

  سلام مطالبتان خوب وسازنده هست بخصوص پیشنهاد اتون دراین بخش

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون دوست خوب. موفق باشید

 5. طلایی می‌گوید

  سلام. خیلی ممنون که این مطالب را منتشر می کنید. همین که به فکر مردم و سلامتی روحی و روانی آنها هستید از شما ممنونم. امیدوارم همه مردم دنیا بخصوص هموطنان عزیزم شاد زندگی کنند.

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون دوست عزیز. سالم و شاد و موفق باشید.

 6. نیلوفر می‌گوید

  بیخود بود

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   دوست عزیز هم نامم، چه دیدگاه صریحی. دوست داشتم از میان این همه توصیه موجود حداقل یکی را مفید می دانستید.
   موفق باشید.

 7. مالک می‌گوید

  با سلام ممنون از مطلب خوبتون خانم شهدوست عزیز…شاد و موفق باشید

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس دوست عزیز. شما هم شاد و پیروز باشید.

 8. مصطفی می‌گوید

  ممنون، جالب بود

 9. ستایش- دبی می‌گوید

  عالی بود. لطفا مهارت خوب و شیک صحبت کردن را بیان کنید. همچنین مهارت تسلط بر رفتار در شرایط خاص . مچکرم

  1. اوجور می‌گوید

   عالی بود…

  2. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس دوست عزیز. ممنون از پیشنهادتون.

 10. ali می‌گوید

  شالوده شخصیت یک فرد در ایام کودکی و نوجوانی پایه ریزی میشود و شاید بعدا هرگز نتواند فردی سعادتمند باشد زیرا فاقد توان تغییر و اصلاح است و مهمترین کمک به وی جابجایی و مهاجرت است انهم در همان ایام شکل گیری شخصیت

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   نقش تربیت بسیار مهم است، اما توان تغییر با نیروی خواستن را فراموش نکنید دوست خوب.

 11. اسماعیل می‌گوید

  ممنون عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیییی

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون از شما.

 12. پوریا می‌گوید

  خسته نباشید مطالب سایت خوبه ، اما ای کاش یکم اختصاصی تر باشه ، تا بتونه مفید تر باشه

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون دوست عزیز. منظورتون از تخصصی تر شدن دقیقا چی هست؟ اگر بیشتر شرح بدین ممنون میشیم.

 13. علی جاویدپور می‌گوید

  «هیچ‌‌چیز همیشه کامل و ایده‌آل نیست» و «جذابیت ‌رفتاریِ فردی که می‌خندد و مانند یک گل می‌شکفد، خیلی بیشتر از فرد عبوسی است که کسی حتی جرأت ندارد به او سلام کند.» و «خود را دوست ‌بدارید، خوب لباس بپوشید و مطمئن باشید که همه‌ی ما مانند آفریدگارمان زیبا هستیم. »
  نویسنده گرامی و بزرگوار از مطالب این سطور حظ وافر بردم ، بسیار امیدآفرین و روحیه بخش و قابل استفاده بود ، جملات بالا را از نوشته تان تکرار کردم ، چرا که بالواقع همانطوری هست که فرمودید ، قطعاً هیچ چیز کامل نیست بنابراین با اتصال به یک منبع لایزال و کامل می توان به کمال مطلق رسید ، زیبایی را همیشه در کنار واژه گل بکار می بندند ، گلی که می شکفد و لطافت و سرزندگی را به فضای پیرامونی خود ارزانی می دارد و نهایت اینکه آفریدگارمان بسیار زیباست و قطعاً مخلوقات خود را زیبا می خواهد و چه شایسته و پسندیده است که همواره خود را برای او زیبا و چشم نواز بیاراییم. ممنون

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس از شما. خیلی لطف کردین دیدگاهتون رو با ما به اشتراک گذاشتید. موفق و سالم باشید.

 14. ابراهيم می‌گوید

  مطالب خوب و كاربردي بود
  البته بايد بپذيريم كه در همه جا كاربردي نيست و در موقعيت هاي مختلف بايد كمي انعطاف داشت.

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   درست میفرمایید. ممنون از بیان دیدگاهتون

 15. احمدرضا می‌گوید

  سلام نیلوفر خانم. ممنون خیلی مطلب خوبی بود
  البته یکسری صفات ارثیه ، مثلا اینکه بعضی ادمها خیلی کم میخنند یا بعضیا خیلی دیر با همه اخت میشند
  اما بهرحال پرفسور کاتلر میگه ارتباطات اکتسابی هستش.
  شما خودت هم مشخصه از اونایی هستی که گرم و صمیمی و ارتباطات عاطفی بالایی داره
  موفق باشی

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس از دیدگاه شما.

 16. محمد می‌گوید

  خداییش چی نوشتی….

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   خوب یا بد؟؟

 17. میثاق می‌گوید

  مطالب جذاب و مفیدی بودن، خیلی ممنونم… شاید همه ما خیلی از این نکات رو بدونیم، اما انگار تو ذهنمون کمرنگ شدن، گاهی نیاز به تلنگر و یادآوری داریم که خوشبختانه مطالب سایت شما تلنگر خوب و به جایی بود…موفق باشید.

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون. پیروز باشید.

 18. شهنوازی می‌گوید

  والا بنظرم ما باید فیلم هندی کمدی تا میتوانیم تماشا کنیم تا بشیم خدای جذابیت?

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   در هر صورت موفق باشید.

 19. morteza می‌گوید

  ممنون از مطالبتون

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس از همراهی شما.

 20. سجاد نوری می‌گوید

  ببخشید تو دنیای امروزی ما نمیشه با همه شاد بود وخندید و نمیشه همه رو دور هم جمع کرد چون میشی آدم بده قصه
  و البته بهتره اصلا کاری با کسی نداشته باشی که بخوای به حرفهای بیخود هم گوش بدی
  درکل دنیای امروزی من باید برای خودت باشی چون دیگران برایشان اهمیت نداره کسی فقط فکر این هستند که کار خودشون حل بشه اگه شده سر همدیگرو کلاه بذاریم
  حرف پایانی تو ایران اگه زیاد به دیگران احترام بذاری و بگی بخندی فکر میکنند احمق هستی و میخوان سوارت بشن
  البته گفته های شما همه درست ولی برای کشورهای غربی که ملاکشون انسانیته نه تملق و دورویی و دروغ و فریب ووووووووووو

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   دوست خوبم انرژی های منفی رو از خودت دور کن. هدف از تغییر باید تمرکز روی تغییر حس و حال خودمان باشد و نه سنجش واکنش های دیگران. سالم و شاد و پیروز باشید.

 21. فافا می‌گوید

  سلام فقط پول داشته باش همچی داری عزت احترام قدرت جزبه خدایه جذابیت زیبایی خوش زبون مهربون خوشتیپ مورد توجه همه تو مهمونی بگو ف همه غش غش برات میخندن خلاصه این طنزه از نظر من بگی نع اینطور نیست !با تشکر ازخانم نیلوفر

  1. سجاد كاوه می‌گوید

   بهترين دواي إكسير جذابيت، شربت پوپوليسم هست.

  2. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   دوست خوبم. همه چیز در این دنیا نیازمند تلاش و تفکر هست. دیدگاه شما اندکی جبری مآبانه است. و این طنزه که قبول نکنی با کار کردن روی ویژگی ها و صفاتمون میتونیم تغییرات مطلوب ایجاد کنیم.

 22. مینوفر می‌گوید

  سلام
  خیلی عالی و روان بود خانم شهدوست
  بسی لذت بردیم:)

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون دوست خوب. شاد و سالم باشید.

 23. زهرا می‌گوید

  متاسفانه هیچ کدوم جواب نمی ده

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   شما تلاش خودتون رو بکنید. قبل از امتحان کردن خود را ناامید نکنید دوست خوبم.

 24. محمد راد می‌گوید

  نیلوفر ممنون وسپاس،خیلی خوبه من از بچگی این رفتارارو داشتم واقعا همینه جذابیت شخصیت،اونایی که منفی میزنن هم دست خودشون نیست یه روزی اینو متوجه میشن.

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس از نظر شما دوست عزیز.

 25. رضا می‌گوید

  من مورد 4 تجربه کردم الان دیگه منو حساب نمیارن خودشون میرن میگردن……..خخخ

 26. رقیه رضاپور می‌گوید

  سلام خانم شهدوست عزیز… مطلب خوبی بود بخصوص قسمت «مشتاق و پرشور باشید» … مثبت اندیشی تاثیر بسیار زیادی در بهبود روابطمون با خود و دیگران داره، گاها توصیه می‌شه اگر این ویژگی رو ندارید، طوری وانمود کنید گویا مثبت‌اندیش هستید و همون وانمود کردن، احساس خوبی بهتون می‌ده…ممنون

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون از شما رقیه جان. کاملا درست میگی لطف کردی که نظرتو درمیون گذاشتی.

 27. رضا می‌گوید

  سلام
  خیلی وقتها شده که با آدمهایی که پر حرفند مواجه می شویم. آنها اصلا فرصت اظهار نظر به طرف مقابل خود را نمی دهند. در اینجا چه باید کرد؟

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سعی کنید موضوع را عوض کنید و اگر خیلی به نشنیدن و صرفا حرف زدن اصرار داشتند، سکوت بهترین راه حل است. چون این افراد اگر شنونده هم باشند حرف شما را گوش نخواهند کرد.

 28. Alireza Salehi می‌گوید

  باید یه تبریک درجه یک به تیم چطور بگم که اینقدر به کیفیت مطالب اهمیت میدید و بهترین هستید.شما رو به خیلیها معرفی کردم و اونها هم همینطور.خانم شهدوست عالی هستین خوب ادامه بدید…???

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   سپاس فراوان دوست خوب. انرژی مثبت و لطف شما تاثیر شگفت انگیزی بر کار ما خواهد داشت.

   1. رزا می‌گوید

    سلام،میشه کتاب تو این سبک معرفی کنید؟

 29. صادق می‌گوید

  هزار آفرین خانم شهدوست. تازه با این جمع عزیز آشنا شدم . بسیار راهگشا همچون برای ساختن آینده ای شیرین تر . خیللللللللللللللی ممنون

 30. امیر آذری می‌گوید

  سلام و تشکر از مطالب با ارزش شما

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   تشکر از همراهی ارزشمند شما.

 31. shala می‌گوید

  سلام لطفا اگر مطالب منبع کتابی دارند ، آن را معرفی کنید.
  تشکر از سایت خوبتون

 32. حامد می‌گوید

  مقاله عالی

 33. رضا می‌گوید

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون واقعا لذت بردم
  میخواستم بگم بهتره مقاله ایی رو هم در مورد چشم چرانی مردها در ایران بنوسید و بگید که این حرکت بسیار ناپسند هست در اکثر مهمانیها من میبینم که مردها به زنها زیاد نگاه میکنن به حالت چشم چرانی. کلا مردهای ایرانی خیلی چشم چران شدن من نمیدونم علتش چی میتونه باشه آیا با کمبودی مواجه هستن؟ جالب اینه که متاهل ها از مجردها بدتر شدن

  1. نیلوفر شهدوست می‌گوید

   ممنون از شما دوست عزیز.
   مرسی از پیشنهادتون