تبلیغات بنری

به شکل درست دیده شوید

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه «چطور»، تبلیغات بنری در چطور نسبت به رسانه‌های دیگر بسیار سخت‌گیرانه‌تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است. در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

چطور با بیش از ۲ میلیون بازدید‌کننده ماهیانه صد در صد ارگانیک می‌تواند محیطی با پرستیژ برای معرفی کسب‌وکار شما به خوانندگان فهیم و اهل مطالعه خود باشد. همچنین تیم توسعه‌بازار و طراحی چطور می‌تواند در زمینه طراحی بنر و بهینه‌سازی پیوسته نتیجه تبلیغات، شما را همراهی کند تا اهداف و KPIهای مورد نظر شما تا حد ممکن محقق شود.

مزایای تبلیغات بنری در چطور

دسترسی به بازار هدف

بازار هدف جذاب برای شرکت‌های تجاری به دلیل تنوع محتوا برای اقشار مختلف (زن و مرد با تحصیلات مختلف) و سطح بالاتر کاربران نسبت به رسانه‌های سرگرمی، دانلودی و حتی خبری

مقابله با کوربنری

به دلیل طراحی صحیح تجربه و رابط کاربری و تعدا بسیار محدود تعداد بنرها، بی‌حسی نسبت به بنر (banner blindness) اتفاق نمی‌افتد و بنر شما به بهترین شکل دیده می‌شود.

رشد چشم‌گیر ترافیک ارگانیک

ترافیک ارگانیک چطور رو به افزایش است و هر روز کاربران بیشتری تبلیغات شما را مشاهده می‌کنند (درصد کاربران جدید بهتر از وب‌سایت‌های عادی است)

کاربران چطور

درصد عمده‌ای از کاربران از گوگل هستند (بیش از ۷۰ درصد) و بقیه به صورت مستقیم وارد چطور می‌شوند.

محتوای حمایت شده

ارتباطی عمیق‌تر و بلندمدت‌تر

محتوای حمایت شده با ایجاد ارزش برای کاربر در زمینه کاری شما و همچنین تبلیغاتی نبودن محتوا، حسی مثبت نسبت به کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند و مخاطبین هدف را به سمت شما روانه می‌کند. این محتوا توسط تیم چطور و یا توسط شما تولید شده و در وب‌سایت چطور منتشر می‌شود و به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند.

مزایای محتوای حمایت شده

حس مثبت و ایجاد ارزش به جای حس تبلیغ و موضع‌گیری

یکی از بدترین آثار رپورتاژ آگهی ایجاد حس تبلیغ و کاهش تاثیر پیام تبلیغاتی شما است. محتوای حمایت شده با ایجاد ارزش برای کاربر در زمینه کاری شما، نه تنها حس مثبتی برای کاربران هدف شما ایجاد می‌کند بلکه تا جای ممکن احساس تبلیغ بودن را کاهش دهد.

سئو به شکل درست

دریافت لینک فالو از درون مقاله و در انتهای مقاله حمایت شده که به دلیل ارگانیک بودن محتوا و ارزشمند بودن آن می‌تواند ارزشی به مراتب بیشتر برای بهبود وضعیت سئوی وب‌سایت شما ایجاد کند.

مقایسه بسته‌های خدماتی

بسته نقره‌ای بسته طلایی بسته سازمانی
لینک فالو درون مقاله ۱ لینک ۳ لینک ۴ لینک
لینک فالو در جایگاه انتهای مقاله ۱ لینک ۳ لینک ۵ لینک
مشخصات جایگاه انتهای مقاله توضیحات، لوگو و یک دکمه توضیحات، لوگو و ۳ دکمه طراحی اختصاصی، ۵ عدد یا بیشتر دکمه یا لینک، ارتفاع تا ۶۰۰ پیکسل
تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی انتخابی *
ایمیل اختصاصی به اعضا انتخابی *
دریافت لینک از مقالات دیگر چطور (VIP SEO) انتخابی *

* بر اساس نوع قرارداد و نوع کسب‌و‌کار کارفرما شرایط متفاوتی دارند.

دسته‌بندی (موضوع) حمایت شده انحصاری

«چطور» می‌تواند رسانه شما باشد.

چطور یک رسانه قدرتمند و رو به رشد است و یکی از بهترین و بزرگترین تیم‌های تولید محتوای وب ایران را شامل می‌شود. شما می‌توانید یک موضوع خاص را انتخاب کنید که می‌تواند یکی از موضوعات موجود در مجله چطور یا یک موضوع جدید باشد. سپس تیم ما می‌تواند یک استراتژی محتوای بلندمدت برای شما تدوین کند و با حمایت شما این دسته‌بندی را توسعه دهد. شما در تمام مقالات این دسته بندی حضور انحصاری خواهید داشت و حتی از درون بدنه مقالات نیز به وبسایت خودتان لینک دریافت خواهید نمود و حسن بزرگ دیگر آن نسبت به مقالات حمایت شده این است که از بخش‌های دیگر سایت نیز به این مقالات لینک داده خواهد شد و قدرت سئوی آن افزایش خواهد یافت.

این محصول تبلیغاتی برای این منظور است که در یک موضوع خاص حضور گسترده و قدرتمندانه چه در رسانه چطور و چه در موتور جستجو داشته باشید و به گونه‌ای چطور رسانه اختصاصی شما در یک زمینه خاص باشد.

تبلیغات متنی

بهترین راه برای سئوی بهتر و ترافیک هدفمند

این سبک تبلیغات نه تنها موجب افزایش نرخ بازدید روبات‌های گوگل و بهبود وضعیت سئوی صفحه مورد نظر شما می‌شود، بلکه به دلیل نمایش بسیار مناسب در میان متن و در انتهای متن،‌ توجه بسیاری از کاربران را به سمت محصول یا خدمت شما جلب خواهد کرد و می‌تواند مسیر مناسبی برای افزایش تعداد بازدید‌کنندگان و مشتریان شما باشد. هزینه هر لینک به صورت ماهیانه است و شما می‌توانید یک متن ۲۵ کاراکتری را به صفحه مورد نظر خود لینک کنید. تعداد این لینک‌ها محدود است بنابراین برای رزرو جایگاه یا اطلاع از خالی بودن ظرفیت فرم درخواست را پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

لینک SEO انتهای صفحات سایت (FOOTER)

بهبود سئو با هزینه کم

برای بهبود نرخ بازدید روبات‌های گوگل از صفحه مورد نظر شما و بهبود قدرت دامنه و وضعیت سئوی وب‌سایتتان می‌توانید به راحتی از انکرتکست‌های مختلف به صفحات مختلف خود لینک دریافت کنید. این لینکها در انتهای صفحه سایت قرار می‌گیرد که طراحی آن را در شکل می‌توانید مشاهده کنید.

تبلیغ در انتهای یک یا چند مطلب خاص

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

حتما در هنگام جستجو در زمینه کاری خود با یک یا چند مقاله چطور در نتایج بالای گوگل مواجه شده‌اید. شما تنها نیستید و هزاران نفر دیگر از بازار هدف شما هر روز همان موضوعات را جستجو می‌کنند و به همان مقاله مراجعه می‌کنند. همین اتفاق به معنای یک فرصت بزرگ برای شما است که با حضور خود در آن مقاله و معرفی محصول یا خدمت خود بتوانید به بهینه ترین و موثرترین شکل ممکن با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

جدول مقایسه تبلیغات انحصاری و غیر انحصاری

تبلیغ هدفمند استاندارد (در مطلب یا مطالب خاص) تبلیغ هدفمند انحصاری (در مطلب یا مطالب خاص) تبلیغات هدفمند موبایل
مخصوص سازمان‌هایی که می‌خواهند مشتریان هدفمند را به صرفه در اختیار بگیرند. مخصوص سازمان‌هایی که می‌خواهند در جای درست و در کلید‌واژه‌های مهم تنها گزینه باشند. برای خدمات و شرکت‌هایی که می‌خواهند در مطالب خاص شماره تلفن مستقیم، دانلود اپلیکیشن یا عمل‌های دیگر را به صورت مستقیم در موبایل کاربران قرار دهند.
باکس معرفی محصول یا خدمت به همراه لوگو و دکمه ورود به صفحه مورد نظر شما باکس معرفی محصول یا خدمت به همراه لوگو و دکمه ورود به صفحه مورد نظر شما بنر اختصاصی به صورت استیکی
ابعاد باکس ۷۶۰ در ۱۲۰ پیکسل ابعاد باکس ۷۶۰ در ۲۰۰ پیکسل ۳۶۰ در ۷۵ پیکسل
یکی از دو جایگاه در انتهای مطلب تنها یک جایگاه انحصاری
یک لینک فالو دو لینک فالو
در کنار تبلیغات متنی و درون مطلب حذف تبلیغات متنی و درون مطلب
هزینه ماهیانه بر اساس مطلب هزینه ماهیانه بر اساس مطلب هزینه ماهیانه بر اساس مطلب

این سبک تبلیغات بسیار بهینه‌تر و نتیجه‌بخش‌تر از روش‌های سنتی تبلیغات آنلاین است و شما تنها برای بازار هدف خود پول می‌دهید و نه چیز دیگر.

نحوه نمایش تبلیغات را می‌توانید در تصویر مشاهده کنید.

اکسین

آموزش زبان با روش انجمن آموزش اروپا، میلیون‌ها کاربر از سراسر ایران، تجربه‌ای جذاب با یادگیری از طریق موبایل

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و خبرنامه

کاربران چطور در دسترس شما

شما می‌توانید تبلیغ مورد نظر خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی یا خبرنامه برای کاربران چطور ارسال کنید.

تبلیغات تلگرام

پست تبلیغاتی شما در ساعت مورد نظر شما به مدت ۳ ساعت نوپست باقی خواهد ماند و به مدت ۴۸ ساعت در کانال باقی خواهد ماند. این پست می‌تواند به شکل ویدیو، پست به همراه عکس و لینک باشد و بنا به درخواست کارفرما توسط تیم طراحی چطور تهیه شود. در صورت طراحی توسط تیم چطور هزینه جداگانه‌ای محاسبه خواهد شد.

تبلیغات در کل شبکه‌های اجتماعی + تلگرام

در این حالت به جز تبلیغات در تلگرام،‌ تبلیغات شما در اینستاگرام، فیسبوک و توییتر چطور نیز قرار خواهد گرفت که در مجموع نزدیک ۷۰ هزار عضور را شامل می‌شوند.

تبلیغات در خبرنامه چطور

سیستم ایمیل مارکتینگ چطور یکی از بهترین و به‌روزترین سیستم‌های ایمیل مارکتینگ ایران است و می‌تواند به بهترین شکل ایمیل تبلیغاتی شما را به دست ده‌ها هزار کاربر وفادار چطور برساند.

شما می‌توانید در دو حالت در خبرنامه چطور تبلیغ کنید:

تبلیغ در انتهای خبرنامه به مدت یک ماه

در این حالت تبلیغات شما به صورت یک بنر به اندازه ۶۰۰ در ۳۰۰ پیکسل در انتهای ایمیل‌های خبرنامه قرار می‌گیرد . خبرنامه چطور ۲ بار در هفته برای تمام کاربران ارسال می‌شود. و در مجموع تبلیغ شما ۸ بار برای بیش از ۵۰ هزار عضو خبرنامه چطور ارسال می‌شود.

ایمیل اختصاصی

در این حالت یک ایمیل تبلیغاتی برای شما به صورت اختصاصی برای همه ۵۰ هزار عضو خبرنامه ارسال خواهد شد.

اسپانسرشیپ مسابقه نویسندگی

برگزاری مسابقه

شما می‌توانید اسپانسر مسابقه نویسندگی چطور شوید و ارتباطی نوین و عمیق با کاربران هدف خود برقرار کنید. مزایای تبلیغات با این سبک:

  • تعامل (engagement) بسیار بالاتر نسبت به سبک‌های تبلیغاتی دیگر
  • امکان جمع‌آوری محتوای ارزشمند با همکاری کاربران علاقه‌مند به محصول یا خدمت شما
  • تاثیر بسیار مثبت بر روی چهره برند با برگزاری مسابقه به عنوان یک مسئولیت اجتماعی
  • یافتن مشتریان جدید با هدیه دادن ووچر یا بن خرید به کاربران شرکت‌کننده یا منتخب
  • تبلیغات رایگان در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی و بنری در وب‌سایت چطور

تماس با ما

* تکمیل موارد ستاره‌دار ضروری می‌باشد