از اینکه ما را انتخاب کرده‌اید مفتخریم.

برای دریافت قیمت و جزییات فرم زیر را تکمیل نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.


* تکمیل موارد ستاره‌دار ضروری می‌باشدتبلیغات بنری

به شکل درست دیده شوید

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه «چطور»، تبلیغات بنری در چطور نسبت به رسانه‌های دیگر بسیار سخت‌گیرانه‌تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است. در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

چطور با بیش از ۲ میلیون بازدید‌کننده ماهیانه صد در صد ارگانیک می‌تواند محیطی با پرستیژ برای معرفی کسب‌وکار شما به خوانندگان فهیم و اهل مطالعه خود باشد. همچنین تیم توسعه‌بازار و طراحی چطور می‌تواند در زمینه طراحی بنر و بهینه‌سازی پیوسته نتیجه تبلیغات، شما را همراهی کند تا اهداف و KPIهای مورد نظر شما تا حد ممکن محقق شود.

مزایای تبلیغات بنری در چطور

دسترسی به بازار هدف

بازار هدف جذاب برای شرکت‌های تجاری به دلیل تنوع محتوا برای اقشار مختلف (زن و مرد با تحصیلات مختلف) و سطح بالاتر کاربران نسبت به رسانه‌های سرگرمی، دانلودی و حتی خبری

مقابله با کوربنری

به دلیل طراحی صحیح تجربه و رابط کاربری و تعدا بسیار محدود تعداد بنرها، بی‌حسی نسبت به بنر (banner blindness) اتفاق نمی‌افتد و بنر شما به بهترین شکل دیده می‌شود.

رشد چشم‌گیر ترافیک ارگانیک

ترافیک ارگانیک چطور رو به افزایش است و هر روز کاربران بیشتری تبلیغات شما را مشاهده می‌کنند (درصد کاربران جدید بهتر از وب‌سایت‌های عادی است)

کاربران چطور

درصد عمده‌ای از کاربران از گوگل هستند (بیش از ۷۰ درصد) و بقیه به صورت مستقیم وارد چطور می‌شوند.

محتوای حمایت شده یا رپورتاژ

ارتباطی عمیق‌تر و بلندمدت‌تر

محتوای حمایت شده با ایجاد ارزش برای کاربر در زمینه کاری شما و همچنین تبلیغاتی نبودن محتوا، حسی مثبت نسبت به کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند و مخاطبین هدف را به سمت شما روانه می‌کند. این محتوا توسط تیم چطور و یا توسط شما تولید شده و در وب‌سایت چطور منتشر می‌شود و به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند.

تبلیغ‌دهندگان محترم توجه داشته باشند که یک محتوای حمایت شده یا رپورتاژ تنها می‌تواند به یک دامنه لینک داشته باشد.

مزایای محتوای حمایت شده

حس مثبت و ایجاد ارزش به جای حس تبلیغ و موضع‌گیری

یکی از بدترین آثار رپورتاژ آگهی ایجاد حس تبلیغ و کاهش تاثیر پیام تبلیغاتی شما است. محتوای حمایت شده با ایجاد ارزش برای کاربر در زمینه کاری شما، نه تنها حس مثبتی برای کاربران هدف شما ایجاد می‌کند بلکه تا جای ممکن احساس تبلیغ بودن را کاهش دهد.

سئو به شکل درست

دریافت لینک فالو از درون مقاله و در انتهای مقاله حمایت شده که به دلیل ارگانیک بودن محتوا و ارزشمند بودن آن می‌تواند ارزشی به مراتب بیشتر برای بهبود وضعیت سئوی وب‌سایت شما ایجاد کند.

تبلیغ در انتهای یک یا چند مطلب خاص

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

حتما در هنگام جستجو در زمینه کاری خود با یک یا چند مقاله چطور در نتایج بالای گوگل مواجه شده‌اید. شما تنها نیستید و هزاران نفر دیگر از بازار هدف شما هر روز همان موضوعات را جستجو می‌کنند و به همان مقاله مراجعه می‌کنند. همین اتفاق به معنای یک فرصت بزرگ برای شما است که با حضور خود در آن مقاله و معرفی محصول یا خدمت خود بتوانید به بهینه ترین و موثرترین شکل ممکن با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

جدول مقایسه تبلیغات انحصاری و غیر انحصاری

تبلیغ هدفمند استاندارد (در مطلب یا مطالب خاص) تبلیغ هدفمند انحصاری (در مطلب یا مطالب خاص) تبلیغات هدفمند موبایل
مخصوص سازمان‌هایی که می‌خواهند مشتریان هدفمند را به صرفه در اختیار بگیرند. مخصوص سازمان‌هایی که می‌خواهند در جای درست و در کلید‌واژه‌های مهم تنها گزینه باشند. برای خدمات و شرکت‌هایی که می‌خواهند در مطالب خاص شماره تلفن مستقیم، دانلود اپلیکیشن یا عمل‌های دیگر را به صورت مستقیم در موبایل کاربران قرار دهند.
باکس معرفی محصول یا خدمت به همراه لوگو و دکمه ورود به صفحه مورد نظر شما باکس معرفی محصول یا خدمت به همراه لوگو و دکمه ورود به صفحه مورد نظر شما بنر اختصاصی به صورت استیکی
ابعاد باکس ۷۶۰ در ۱۲۰ پیکسل ابعاد باکس ۷۶۰ در ۲۰۰ پیکسل ۳۶۰ در ۷۵ پیکسل
یکی از دو جایگاه در انتهای مطلب تنها یک جایگاه انحصاری
یک لینک فالو دو لینک فالو
در کنار تبلیغات متنی و درون مطلب حذف تبلیغات متنی و درون مطلب
هزینه ماهیانه بر اساس مطلب هزینه ماهیانه بر اساس مطلب هزینه ماهیانه بر اساس مطلب

این سبک تبلیغات بسیار بهینه‌تر و نتیجه‌بخش‌تر از روش‌های سنتی تبلیغات آنلاین است و شما تنها برای بازار هدف خود پول می‌دهید و نه چیز دیگر.

نحوه نمایش تبلیغات را می‌توانید در تصویر مشاهده کنید.

اکسین

آموزش زبان با روش انجمن آموزش اروپا، میلیون‌ها کاربر از سراسر ایران، تجربه‌ای جذاب با یادگیری از طریق موبایل

اسپانسرشیپ مسابقه نویسندگی

برگزاری مسابقه

شما می‌توانید اسپانسر مسابقه نویسندگی چطور شوید و ارتباطی نوین و عمیق با کاربران هدف خود برقرار کنید. مزایای تبلیغات با این سبک:

  • تعامل (engagement) بسیار بالاتر نسبت به سبک‌های تبلیغاتی دیگر
  • امکان جمع‌آوری محتوای ارزشمند با همکاری کاربران علاقه‌مند به محصول یا خدمت شما
  • تاثیر بسیار مثبت بر روی چهره برند با برگزاری مسابقه به عنوان یک مسئولیت اجتماعی
  • یافتن مشتریان جدید با هدیه دادن ووچر یا بن خرید به کاربران شرکت‌کننده یا منتخب
  • تبلیغات رایگان در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی و بنری در وب‌سایت چطور

کسب و کارهای محترم تبلیغ‌دهنده توجه داشته باشند، در صورتی که پس از انتشار تبلیغ شما برای گروه چطور محرز شود که تبلیغات شما گمراه کننده و همراه با ادعای نادرست برای کاربران ارزشمند چطور است، تبلیغ شما فورا از وب سایت حذف خواهد شد. توجه داشته باشید که جملات و ادعاهای تبلیغاتی که استفاده می‌کنید با محصول و خدماتی که ارایه می‌کنید هماهنگی کامل داشته باشد. وجه پرداختی نیز در صورت گذشت ۴۸ ساعت از انتشار بازپس داده نخواهد شد.

همچنین اگر تبلیغ‌دهندگان محترم از محتوای وب‌سایت چطور بدون کسب اجازه و دادن لینک فالو، در وب‌سایت خود استفاده نمایند، وب‌سایت چطور پست تبلیغاتی شامل نه محدود به رپورتاژ یا محتوای حمایت شده تبلیغ‌دهنده را بدون اطلاع حذف خواهد نمود.