۱۴ میلیون بازدید‌کننده ماهیانه هدفمند

بدون حتی یک مقاله زرد
۵ سال متوالی بهترین وب‌سایت سبک‌زندگی ایران

برند خود را در یک رسانه شایسته معرفی کنید

برای دریافت قیمت و جزییات فرم زیر را تکمیل نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.

کدامیک از خدمات زیر مد نظر شماست؟(الزامی)

تبلیغات بنری

به شکل درست دیده شوید

مخاطبین چطور به دلیل تنوع محتوا و سطح بالاتر کاربران نسبت به رسانه‌های سرگرمی، دانلودی و حتی خبری، بازار هدف جذاب‌تری برای شرکت‌ها به شمار می‌روند. از آنجایی که تجربه کاربری برای مجموعه ما اهمیت زیادی دارد، این تبلیغات را با سختگیری بیشتری انتخاب می‌کنیم و تعداد آن‌ها نیز بسیار محدود است. همچنین در طراحی این جایگاه‌ها تلاش کرده‌ایم تا فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای تبلیغات شما در نظر بگیریم به طوریکه در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه ممکن برای شما عزیزان حاصل شود.

چطور با بیش از ۵ میلیون بازدید‌کننده ماهیانه اُرگانیک، می‌تواند محیطی با پرستیژ برای معرفی کسب‌وکار شما به خوانندگان فهیم و اهل مطالعه خود باشد. تیم‌های توسعه‌بازار و طراحی چطور نیز می‌توانند در زمینه طراحی بنر و بهینه‌سازی پیوسته نتیجه تبلیغات بنری، شما را همراهی کند تا اهداف و معیارهای کلیدی عملکرد (KPI) مورد نظر شما تا حد امکان محقق شوند.

رپورتاژآگهی و محتوای حمایت شده

ارتباطی عمیق‌تر و بلندمدت‌تر

با انتشار رپورتاژآگهی، علاوه بر آگاهی از برند، محصول یا خدمات، رویداد و …، می‌توانید چند لینک فالو دائمی نیز از وب‌سایت چطور دریافت کنید و وضعیت سئو خود را بهبود دهید. این محتوا توسط شما یا تیم ما تولید و در وب‌سایت چطور منتشر می‌شود و به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند.

طبیعی است که هر چه متن محتوا، تیتر و عکس‌ها حرفه‌ای‌تر و با کیفیت‌تر باشند، بازدهی تبلیغات بیشتر است؛ چرا که از نظر موتور جست‌وجوی گوگل، رفتار کاربر در این محتواها اُرگانیک‌تر بوده و در نهایت گوگل ارزش بیشتری برای آن محتوا و لینک‌های موجود در آن قائل خواهد شد.

نمونه‌های رپورتاژآگهی

تبلیغات هدفمند در یک یا چند مطلب خاص

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

حتما در هنگام جستجو در زمینه کاری خود، با یک یا چند مقاله از وب‌سایت چطور در نتایج بالای گوگل مواجه شده‌اید. شما تنها نیستید و هزاران نفر دیگر از بازار هدف شما هر روز همان موضوعات را جستجو و به همان مقاله مراجعه می‌کنند. این به معنای یک فرصت بزرگ برای شما است که با حضور خود در آن مقاله و معرفی محصولات یا خدمات‌تان بتوانید به بهینه‌ترین و موثرترین شکل ممکن با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. همچنین بـا توجه به تغییرات جدیـد گوگل، دریافت لینـک از مطالب مرتبط برای بهبود سـئو، بسـیار ارزشـمندتر از حالت‌هـای دیگـر اسـت.

بنابراین تبلیغات هدفمند در مقاله‌های اُرگانیک چطور، یک ابزار قدرتمند برای افزایش فروش و بهبود وضعیت سئو شماست. بـرای انتخـاب مطالب مرتبط با کسب‌وکار خود می‌توانیـد از مشـاورین تبلیغاتی ما در وب‌سـایت چطـور نیز کمک بگیرید.

نمونه تبلیغات هدفمند در انتهای مقالات چطور

اکسین

با روزی کمتر از ۱۰ دقیقه، زبان یاد بگیرید

آموزش زبان با روش انجمن آموزش اروپا، میلیون‌ها کاربر از سراسر ایران، تجربه‌ای جذاب با یادگیری از طریق موبایل

دریافت لینک از انتهای صفحات سایت (Footer)

سئو هدفمند و گسترده

در این روش لینک فالوی مورد نظر شما در انتهای صفحات دسته‌بندی‌های مرتبط در وب‌سایت چطور و در بخش «لینکدونی» قرار خواهد گرفت. در این حالت علاوه بر اینکه قدرت دامنه وب‌سایت و نرخ بازدید روبات‌های گوگل از صفحه مورد نظرتان افزایش می‌یابد، وضعیت سئو وب‌سایت شما نیز به دلیل مرتبط بودن لینک با موضوعات دسته‌بندی بهبود چشم‌گیری خواهد داشت.

توجه

کسب‌وکارهای محترم تبلیغ‌دهنده توجه داشته باشند، در هر زمان که برای گروه چطور محرز شود که تبلیغات شما گمراه‌کننده و همراه با ادعای نادرست برای کاربران ارزشمند چطور است، تبلیغ شما فورا از وب‌سایت حذف خواهد شد. توجه داشته باشید که جملات و ادعاهای تبلیغاتی که استفاده می‌کنید با محصول و خدماتی که ارائه می‌کنید هماهنگی کامل داشته باشند. وجه پرداختی نیز در صورت گذشت ۴۸ ساعت از انتشار بازپس داده نخواهد شد.

اگر تبلیغ‌دهندگان محترم بدون کسب اجازه و دادن لینک فالو، از محتوای وب‌سایت چطور در وب‌سایت خود استفاده نمایند، وب‌سایت چطور پست تبلیغاتی شامل و نه محدود به رپورتاژآگهی یا محتوای حمایت شده تبلیغ‌دهنده را بدون اطلاع حذف خواهد نمود.