۸ اپلیکیشن مفید و کاربردی که به پیشرفت شغلی‌تان کمک می‌کند

3

آیا دوست دارید در شغل خود پیشرفت کنید؟ طبیعتا پاسخ این سؤال مثبت است. همه دوست دارند در مسیر شغلی خود پیشرفت کنند و به جایگاه‌های دلخواه خود برسند. به‌همین‌منظور ما در این مقاله چند اپلیکیشن به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آنها در مسیر پیشرفت شغلی خود استفاده کنید. با ما همراه باشید تا با هشت اپلیکیشن موجود در این زمینه آشنا شوید.

۱. مهارت‌های ارتباطی خود را با اپلیکیشن Ummo تقویت کنید

اپلیکیشن ummo

رونیکس

اگر دوست دارید در جلسات کاری بعدی، بیان بهتر، حرفه‌ای‌تر و ترغیب‌کننده‌تری داشته باشید می‌توانید از اپلیکیشن Ummo استفاده کنید. برای اینکه بتوانید حرفه‌ای صحبت کنید، باید از ادای برخی کلمات و اصوات نظیر «اووم»، «راستش»، «می‌دونی؟»، «اوه» و… اجتناب کنید. با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید صدای خود را ضبط و حین ضبط صدای خود از ادای این کلمات و اصوات خودداری کنید. این اپلیکیشن سپس گزارشی از صدای‌تان به شما ارائه می‌کند که به شما نشان می‌دهد چقدر در اجتناب از ادای این کلمات موفق بوده‌اید.


حتما بخوانید: کنترل لرزش صدا با نکاتی که به شما کمک می‌کند سخنرانی گیرایی داشته باشید

۲. با استفاده از اپلیکیشن Prezi کارکنان خود را شگفت‌زده کنید

اپلیکیشن prezi

آیا دوست دارید همکاران خود را از شر اسلایدهای کسل‌کننده‌‌تان در زمان ارائه خلاص کنید، و نمی‌دانید که باید از چه‌چیز استفاده کنید؟ اپلیکیشین Prezi به شما در این کار کمک می‌کند. می‌توانید با استفاده از سرویس اینترنتی Prezi مطالب خود را به‌راحتی و به شیوه‌ی تعاملی به تیم‌تان ارائه کنید و سپس صبح‌ها در مسیر رفتن به شرکت، از اپلیکیشن Prezi استفاده کنید تا مطالب ارائه‌شده را بازبینی کنید. با این اپلیکیشن دیگر استرس قبل از ارائه‌ی مطالب را نخواهید داشت.


حتما بخوانید: ۸ ترفند برای اینکه با یک ارائه خلاقانه، رئیس‌تان را حیرت زده کنید

۳. اپلیکیشن Timely در مدیریت زمان به شما کمک می‌کند

اپلیکیشن timely

اگر این‌گونه به‌نظر می‌رسد که برای انجام دادن کارها همیشه وقت کم می‌آورید، بهتر است زمان را مدیریت کنید. اپلیکیشن Timely اپلیکیشنی زیباست که به‌صورت خودکار اطلاعات جلسات و قرارهای ملاقات را از تقویم شما استخراج می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا به‌راحتی، اطلاعات مربوط به کارهای دیگر را وارد تقویم کنید. این اپلیکیشن تمام زمانی را که در اختیار دارید، در گزارش‌هایی دسته‌بندی می‌کند که می‌توانید با استفاده از آنها بدانید که وقت خود را در چه چیزهایی صرف می‌کنید و با استفاده از این دانش، می‌توانید تغییراتی ایجاد کنید که به افزایش بهره‌وری شما کمک می‌کنند.

۴. با اپلیکیشن Newton بر صندوق ایمیل‌های خود نظارت کنید

اپلیکیشن newton

دیگر لازم نیست نگران ایمیل‌های ناخوانده باشید! با استفاده از اپلیکیشن Newton می‌توانید پیام‌های دریافتی و ارسالی خود را مدیریت کنید. این اپلیکیشن شما را قادر می‌سازد تا زمان ارسال پاسخ ایمیل‌ها را تعیین کنید، برای بررسی پیام‌ها زنگ بگذارید تا در وقت مناسب آنها را پاسخ دهید، اگر قبل از اینکه پیامی کاملا آماده شود، اشتباها دکمه ارسال را فشار دادید، آن پیغام را برگردانید و حتی مکالمات را خاموش کنید. همچنین، این اپلیکیشن چندین اپلیکیشن مناسب برای بهره‌وری را باهم متصل می‌کند و بدین‌ترتیب لازم نیست به صندوق ایمیل‌های خود به‌عنوان فهرستی از کارهایی که باید انجام بدهید نگاه کنید.


حتما بخوانید: ۲۰ افزونه‌ رایگان کروم که بهره‌وری شما را بالا می‌برند

۵. تهیه و نظارت فهرستی از کتاب‌هایی که باید بخوانید با استفاده از اپلیکیشن Bookout

اپلیکیشن bookout

حتما می‌دانید که برای پیشرفت در کار و زندگی باید کتاب خواند. همچنین باید فهرستی از کتاب‌هایی تهیه کرد که جدیدترین اطلاعات و دانش اهل فن و متخصصان در آنها گرد هم آمده باشد. اما شاید نتوانید خود را با جدیدترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار هماهنگ کنید و برخی مواقع از قافله عقب بمانید. گاهی هم مطالبی را که خوانده‌اید فراموش می‌کنید. حالا دیگر با وجود اپلیکیشنی به نام Bookout جای نگرانی نیست!

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید فهرستی از کتاب‌ها را تهیه کنید، برای مطالعه‌ی کتاب‌ها هدف‌گذاری کنید، از بهترین اندیشه‌ها و نقل‌قول‌ها یادداشت‌برداری کنید و حتی با به‌اشتراک‌گذاشتن دستاوردهای خود با همکاران‌تان آنها را هم در لذت خود شریک کنید.

۶. با استفاده از اپلیکیشن Golden مهارت‌های خود را توسعه دهید

اگر دیگر از کار خود راضی نیستید یا شغل شما طوری است که فرصتی برای یادگیری فراهم نمی‌کند و شما هم آرزو می‌کنید که ای کاش بتوانید شغل خود را عوض کنید، تا هم چیز جدیدی را تجربه کرده باشید و هم به افراد نیازمند کمک کنید، از این اپلیکیشن استفاده کنید. اپلیکیشن Golden آگهی‌های شغل‌های داوطلبانه را از هزاران سازمان گردآوری می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا به‌راحتی نزدیک‌ترین شغل‌ها به محل زندگی‌تان را که ممکن است به آنها علاقه‌مند باشید، پیدا کنید.

سپس به شما کمک می‌کند تا برای حضور در شغل داوطلبانه‌ی خود زمان‌بندی کنید و بر آن نظارت داشته باشید؛ بدین‌ترتیب می‌توانید برای یافتن شغل رؤیایی خود از این اپلیکیشن استفاده کنید.


حتما بخوانید: ۷ نکته برای یافتن شغلی که برای آن ساخته شده‌اید

۷. وسعت دادن به شبکه‌ی اطرافیان و آشنایان با اپلیکیشن Whova

اپلیکیشن whova

اگر تاکنون در مسیر صحیح کاری قرار داشته ‌اید و در جلسات و کنفرانس‌ها شرکت کرده‌اید و خیلی از افراد شما را می‌شناسند می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Whova دایره‌ی این افراد را وسیع‌تر کنید. این اپلیکیشن پروفایل شرکت‌کنندگان در کنفرانس یا رویدادی را قبل از وقوع آن به شما نشان می‌دهد و شما می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی کنید که با چه کسی دیدار داشته باشید و می توانید با آن فرد از طریق Whova در تماس باشید.

این اپلیکیشن، همچنین کارت‌های ویزیت را دیجیتالی می‌کند تا بتوانید با افرادی که جدیدا با آنها آشنا شده‌اید، در ارتباط بمانید. همچنین، تمام برنامه‌های شما را ساماندهی می‌کند و رویدادهای آتی را به شما پیشنهاد می‌کند و شما با داشتن این اپلیکیشن مطمئن هستید که با افراد مناسب، در زمان و مکان مناسب ملاقات خواهید کرد.

۸. اپلیکیشن HabitBull شما را در رسیدن به اهداف شغلی‌تان کمک می‌کند

حالا که به‌تازگی هدف‌گذاری حرفه‌ای و شغلی کرده‌اید، حتما از اپلیکیشن HabitBull هم استفاده کنید تا برای رسیدن به آن اهداف باانگیزه بمانید. اهداف خود را با این اپلیکیشن درمیان بگذارید، هشداردهنده‌هایی را تنظیم کنید که روی آن اهدف کار کنند و پیشرفت خود را بسنجید؛ همه‌ی اینها را فقط با چند کلیک می‌توانید انجام دهید. می‌توانید هر عادتی را که برای خود وضع کرده‌اید، در تقویم مختص به خودش دنبال کنید، بنویسید که چه چیزهایی برای شما مناسب هستند و چه چیزهایی نیستند و از جامعه‌ی اهل فن و همکاران، توصیه دریافت کنید و الهام بگیرید.

با این هشت اپلیکیشن، برای ایجاد تغییرات جدی در شغل و حرفه‌ی خود آماده‌ی آماده خواهید بود. بنابراین تعلل نکنید و همین حالا آنها را دانلود کنید و موفقیت شغلی خود را رقم بزنید!


در ادامه بخوانید: ارائه آسانسوری چیست و چه کاربردی در یافتن ارتباطات شغلی جدید دارد؟
منبع themuse
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها (از 3 دیدگاه)
 1. علی رضا می‌گوید

  با سلام
  تشکر میکنم از مطالب خوب و مفید سایت چطور
  این اپ ها بنظر همگی به زبان ا نگلیسی کاربرد دارند ایا ی به زبان فارسی اپ مناسب وجود دارد
  با سپاس

 2. هومن می‌گوید

  ضمن سپاس از شما بابت مطالب ارائه شده
  دانلود اپلیکیش ها در دست رس نیست !!

  1. رقیه محمدی می‌گوید

   درود بر شما
   بله اینجا لینک دانلود نذاشتیم. اپلیکیشن مدنظرتون رو می‌تونید در وب‌سایت‌های مربوطه دانلود کنید.