هر سوالی داری از
هوش مصنوعی رایگان
بپرس!

close icon
close icon
ویروس باریستایی و کافه داری در بین جوانان - چطور

ویروس باریستایی و کافه داری در بین جوانان

0

رشد سريع صنعت قهوه و کافی شاپ در ایران باعث شده تا جوانان زیادی در سراسر ایران به فکر کار کردن در این صنعت بیفتند و برای خود کسب وکاری راه اندازی کنند.

هر شخصی قبل از آغاز کسب وکار جدید باید به سراغ ارتقای دانش و مهارت در آن شغل باشد تا تضمینی برای ادامه‌ٔ کار و پیشرفتش شود. برای ورود به صنعت قهوه و کافی شاپ نیز آموزشگاه‌هایی وجود دارند که بتواند شما را با جدیدترین و بروزترین متد روز دنیا آشنا کند.

یکی از معروف‌ترین، بزرگ‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های قهوه، باریستا و کافی شاپ «مدرسه قهوه ایران» است که از نظر وسعت، تجهیزات و امکانات در سطح کشور و خاورمیانه بی‌نظیر است. این مدرسه پذیرای تمامی علاقه‌مندان به صنعت قهوه است و همواره سعی داشته تا جدیدترین دانش صنعت قهوه و کافی شاپ را به آن‌ها ارائه کند.

مدرسه قهوه ایران انتقال اصولی دانش قهوه را از اهداف اولیه خود می‌داند و همواره کیفیت آموزش را با نظر سنجی‌های مختلف زیر نظر دارد. کیفیت بالای آموزشی باعث شده تا بخش اعظمی از مخاطبان این مدرسه از طریق تبلیغات هنرجویان قبلی جذب این مجموعه شوند. در این مدرسه تمامی افراد در سنین مختلف می توانند از آموزش ها بهره ببرند. سرفصل های آموزشی به قدری متنوع است که می‌تواند تمامی نیازهای آموزشی علاقه‌مندان را پوشش بدهد و مراجعه‌کنندگان را با پکیجی کامل روبه‌رو سازد.

آموزش‌ها در بالاترین سطوح و با بهره‌گیری از جدیدترین دستگاه‌ها انجام می‌شود به‌گونه‌ای که تمامی هنرجویان می‌توانند تا یادگیری کامل از تجهیزات استفاده کنند.

آشنایی با این مدرسه می‌تواند مسیر جدیدی در زندگی شما ایجاد کند و پنجره‌ای به دنیای جذاب قهوه باشد.

مدرسه قهوه ایران دارای ورکشاپ‌های تخصصی، شامل سالن کنفرانس و کلاس‌های مجهز به ابزار و تجهیزات آموزشی به‌روز دنیا و همچنین ۴ کارگاه آموزش عملی است.

 1. کارگاه آموزش باریستا، قهوه؛
 2. کارگاه آموزش میکسولوژی و نوشیدنی‌های سرد؛
 3. کارگاه آموزش روست و فرآوری قهوه (اولین لابراتوار تخصصی قهوه ایران)؛
 4. کارگاه آموزش شیرینی، کیک و آشپزی.

دوره‌هایی که در این مجموعه برگزار می‌شود :

 • دورهٔ قهوه، باریستا و مدیریت کافی شاپ؛
 • دورهٔ لاته آرت تخصصی، طراحی روی قهوه؛
 • دورهٔ قهوه‌های دمی؛
 • دورهٔ نوشیدنی‌های سرد و میکسولوژی مولکولی؛
 • دورهٔ آموزشی تهیهٔ انواع صبحانه‌های بین‌المللی؛
 • دورهٔ تخصصی پخت انواع کیک و شیرینی مخصوص کافی شاپ؛
 • دورهٔ تخصصی آشپزی غذاهای فرنگی، انواع پیتزا، پاستا، برگر، غذاهای دریایی؛
 • دورهٔ تخصصی مدیریت کسب وکار کافه و رستوران؛
 • دورهٔ باریستا خانگی.

تمام اساتید این آکادمی به جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا هستند و تجربیات ارزشمندی را در اختیار هنرجویان قرار می دهند. این مجموعه تاکنون بالغ بر ۶۰۰۰ نفر هنرجو را آموزش و تحویل جامعهٔ قهوه و باریستا داده است. تنوع در سرفصل‌های آموزشی و استفاده از تجهیزات و امکانات حرفه‌ای موجب جذب بسیاری از علاقه‌مندان و رضایتمندی بالای هنرجویان است.

باریستا شدن نیازمند دانش روز و آموزش حرفه‌ای است که مدرسه قهوه ایران تمام امکانات لازم حرفه ای شدن یک باریستا را تدارک دیده است.

آموزش به‌صورت تئوری و عملی توأم با یکدیگر، تنها بخشی از تفاوت‌های مکانیزم آموزشی مدرسه قهوه ایران است که باعث شده علاقه‌مندان زیادی در دوره‌های آموزشی آن شرکت کنند.

آموزش حرفه‌ای، آموزشگاه حرفه‌ای می‌طلبد، روی لینک زیر کلیک کنید.

اولین مدرسه قهوه ایران | www.irancoffeeschool.com

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.