گشایش کلینیک سوم دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی نامرئی و لینگوال در سعادت آباد

0

مفتخریم خبر گشایش سومین کلینیک مجهز ارتودنسی دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی نامرئی، لینگوال و دندانپزشکی اطفال را به شما بدهیم. ایشان با تلاش‌های شبانه روزی‌شان پس از روزها فعالیت مستمر، توانستند یک کلینیک مجهز ارتودنسی در «سعادت آباد تهران»، بگشایند. شاید تصویر کنید این کلینیک فقط برای ارتودنسی بزرگسالان است؛ اما چنین نیست. ایشان با همکاری با مجرب‌ترین دندانپزشکان، خدمات دندانپزشکی کودکان را نیز ارائه میی‌دهند. از هر سنی که هستید، کودک یا بزرگسال، کلینیک سعادت آباد دکتر سعید قریشی، پذیرای شما است.

 

ارتودنسی نامرئی، با دکتر قریشی

پیش از آن که بخواهیم از تخصص دکتر قریشی برای شما بگوییم، بگذارید شرحی بر ارتودنسی نامرئی، برای شما بدهیم.

ارتودنسی نامرئی، یکی از انواع ارتودنسی است که در آن، با بهره از روش‌ها و متدهای متفاوت و روز دنیا، بدون ایجاد تغییر ظاهری در دندان‌های شما، سعی در فرم دادن و شکل دادن به دندان‌هایتان می‌کنند.

روش‌های متفاوتی برای انجام این نوع از سیم کشی دندان، پیش روی شما است. در ادامه، می‌توانید هر یک از این موارد را مطالعه کنید.

 

ارتودنسی لینگوال

ارتودنسی لینگوال، یکی از انواع ارتودنسی نامرئی است که در این روش، بریس‌های فلزی را پشت دندان‌های شما قرار می‌دهند. این بدین مفهوم است که هیچ فردی از ارتودنسی شما آگاه نمی‌شود و فقط خود شما هستید که آن را حس می‌کنید.

مزیت این نوع از ارتودنسی نامرئی، در هزینه آن است. هزینه ارتودنسی لینگوال، در حدود 1 تا 2 هزار دلار است و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است؛ البته این مورد را نیز در نظر بگیرید که ممکن است، چندین روز برای عادت کردن به آن، زمان بخواهید.

 

ارتودنسی الاینرهای شفاف

ارتودنسی نامرئی، نوع دیگری به نام الاینرهای شفاف نیز دارد. این نوع از ارتودنسی، مانند قالبی بر روی دندان‌های شما می‌نشیند و مزیت بسیار مفید آن، متحرک بودنش است. شما می‌توانید روزانه 2 تا 4 ساعت، این ارتودنسی را از دهان خود خارج کنید. به خصوص در مناسبت‌های خاصی که پیش روی خودتان دارید.

قیمت این ارتودنسی نسبت به دیگر نوع‌ها گران‌تر است و در حدود 3.5 تا 5.5 هزار دلار آمریکا است؛ البته اگر مدنظرتان تنها ارتودنسی فک بالا یا پایین است، هزینه شما به حدود 3 هزار دلار آمریکا، کاهش پیدا می‌کند.

ارتودنسی نامرئی سرامیکی

سومین نوع ارتودنسی بدون سیم، ارتودنسی با بریس‌های سرامیکی است. این نوع، متحرک نیست و به صورت ثابت بر روی دندان‌های شما قرار می‌گیرد.

مراحل ساخت قالب بدین شکل است که پس از قالب گیری از دندان‌های شما (پس از عکس‌برداری‌های لازمه)، بریس‌های سرامیکی رنگ دندان، بر روی دندان‌های شما چسبانده می‌شود و این براکت‌ها با یک سیم سرامیکی بدون رنگ، به یکدیگر متصل می‌شوند.

قیمت این ارتودنسی، بین 1.5 تا 2.5 هزار دلار آمریکا است.

تا به اینجا برای شما شرحی بر یکی از تخصص‌های دکتر قریشی دادیم. در ادامه برای، به یکی از خدمات ویژه‌ای که در کلینیک جدید دکتر قریشی، در سعادت آباد تهران داده می‌شود، می‌پردازیم؛ دندانپزشکی اطفال.

دندانپزشکی اطفال

دندانپزشکی اطفال، توسط دندانپزشک اطفال که دارای مدارک تخصصی دانشگاهی است، ارائه می‌شود. برای انجام این خدمت، حتما باید پزشک مربوطه، چندین واحد روانشناسی کودکان سپری کند تا بتواند این خدمات را ارائه بدهد؛ حتی متخصصین ارتودنسی بزرگسالان نیز، خود را دندانپزشک اطفال نمی‌دانند و به این مورد توجه می‌کنند فردی مجرب را برای انجام این خدمت در کلینیک خود مستقر کنند.

دکتر سعید قریشی نیز از این مورد کاملا آگاه بوده‌اند و شما به راحتی می‌توانید در هر سه کلینیک تهران ایشان از جمله کلینیک تازه تاسیس‌شان در سعادت آباد، به صورت تخصصی خدمات دندانپزشکی اطفال و کودکان دریافت کنید.

 

محیط و ارتباط آن با روان کودکان

بسیار مهم است، به محلی مراجعه کنید که بتوانند برای کودکان و اطفال شما، محیطی دلنشین ایجاد کنند. دلیل این امر، روان بسیار حساس کودکان است. حتی مراکزی در که در دنیا، به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می‌کنند، از دلقک برای شاد کردن کودکان نیز بهره می‌برند. این امر موجب مسرت و همچنین دو چندان شدن روحیه کودکان و اطفال شما می‌شود.

 

دکتر سعید قریشی، بهترین دکتر ارتودنسی

شاید اغراق به نظر برسد، اما دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی را می‌توان بهترین دکتر ارتودنسی دانست. ایشان با کلینک‌های ارتودنسی مجهز، در تهران و قم، آماده خدمت گویی به شما هستند و سعی دارند با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، به شما خدمات ارائه دهند.

 

شرحی مختصر از «دکتر قریشی»

دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی دندان، دارای بورد تخصصی ارتودنسی کشور کانادا (FRCDC) و دیپلم فلوشیپ هستند. شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از خدمات همچون ارتودنسی بزرگسالان، ارتودنسی کودکان، ارتودنسی نامرئی و … را در مطب‌های ایشان در تهران و قم دریافت کنید.

 

آدرس کلینیک سعادت آباد و راه‌های ارتباطی

آدرس کلینیک سعادت آباد: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱، واحد ۲

پذیرش: یکشنبه و پنج شنبه عصر ۳ الی ۷

شماره تماس: 22068646-021

 

سخن پایانی

سعی کردیم برای شما شرحی از خدمات دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی نامرئی و لینگوال؛ و همچنین خدمت دندانپزشکی اطفال در کلینیک ایشان بدهیم. منتظر تماس شما با دکتر قریشی هستیم.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.