دکتر ساینا

معرفی حرف آخر؛ آموزش ابتدایی تا کنکور با انیمیشن

0

در سال های اخیر و با مفهومی شدن آزمون ها و کنکور دانش آموزان با دغدغه های فراوانی روبرو شده اند چرا که علاوه بر این که کنکور لازمه رسیدن به رشته و دانشگاه مورد نظر دانش آموزان است پیدا کردن منبعی درست و اصولی که دانش آموزان را برای موفقیت در کنکور آماده کند بسیار سخت شده است. تعدد منابع کنکوری سبب ایجاد سردرگمی در خانواده ها و در بین دانش آموزان شده است چرا که یک انتخاب غلط می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به به آینده دانش آموزان وارد کند. می توان گفت مهم ترین ویژگی یک منبع مناسب کامل و جامع بودن آن منبع است یعنی باید به شکلی باید که تمام نیازهای آموزشی دانش آموز را پوشش دهد به نحوی که دانش آموز را از منابع دیگر بی نیاز سازد. با شرایط حاکم بر جامعه وجود منبع آموزشی مناسب بیش از پیش احساس می شود. به همین منظور در این مقاله به بررسی موسسه حرف آخر پرداخته ایم تا انتها با ما همراه باشید.

موسسه حرف آخر

حرف آخر فعالیت خود را بصورت رسمی از سال 1390 آغاز کرده است. آموزش های این موسسه بصورت دی وی دی های آموزشی همراه با کتاب کار ارسال می شود. مدیر موسسه حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری است که ایشان سابقه طولانی ای در امر آموزش در برنامه های تلویزیونی دارند. از سایر اساتید بنام و مجرب این موسسه می توان به آقایان پیمان کامیار مدرس فیزیک، غلامحسین شیروانی مدرس شیمی، رضا شعبانی، محمدشاکری و هومن روان مدرس زیست شناسی، مهران قاسمی مدرس ریاضی، محمد واعظی مدرس عربی، مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی، علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی و محسن منتظری مدرس ادبیات اشاره نمود. این موسسه ممتاز و برتر کنکوری هر ساله رتبه برترهای زیادی را در برنامه های تلویزیونی معرفی می کند که در همین سال 99 می توان به رتبه های 6، 9، 12، 14 و … اشاره نمود.

یکی از مهمترین و و اصلی ترین دلایل موفقیت این موسسه کنکوری استفاده از آموزش شهودی مبتنی بر الگو سازی و انیمیشن می باشد که به دانش آموز این امکان را می دهد تا بدون این که حتی کلمه ای را حفظ کند سخت ترین و پرچالش ترین مطالب آموزشی را یک بار برای همیشه بیاموزد استفاده از الگو و انیمیشن سبب شده تا مدت زمان آموزش این موسسه بسیار کمتر از حد معمول باشد و نتیجه دانش آموز بیشتر تایم خود را صرف تکرار و تمرین می کند که لازمه اصلی موفقیت در کنکور های جدید می باشد. عامل دومی که دانش آموزان را مشتاق به استفاده از محصولات آموزشی موسسه حرف آخر می کند داشتن برنامه ریزی درست و اصولی با کمک اساتید این موسسه آموزشی است که سبب شده روش های مطالعاتی هر درس بصورت دقیق همراه با مدت زمان مطالعه هر مبحث و تمرین های آن مشخص شود که دیگر دانش آموز برای اجرای برنامه دچار سردرگمی نخواهد شد. همچنین همراهی یک مشاور با دانش آموز تا روز کنکور برای کمک به مطالعه و حل دغدغه های مطالعاتی دانش آموز امری است که سبب اعتماد بیش از بیش دانش آموزان به این موسسه آموزشی شده است.

مشاوره و برنامه ریزی فوق العاده در کنار تدریس های حرف آخر

زمانی که حتی بهترین منابع کنکور هم در اختیار داوطلب باشد اما مشاوره و برنامه ریزی در اختیار وی قرار نگیرد داوطلب دچار نوعی سردرگمی خواهد بود. به زبان ساده تر مانند آن است که یک اتومبیل آخرین سیستم در اختیار یک نفر قرار داده شود، فردی که تا الان به شهری مانند تهران نرفته است و از وی بخواهند با آن اتومبیل به تهران سفر کند!! مطمئنا چنین فردی دچار سردرگمی خواهد شد و حتی اگر به مقصد هم برسد زمان زیادی را از دست داده است. اینجا نیز منابع نقش اتومبیل را دارند و برنامه ریزی و مشاوره همانند یک نقشه عمل می کنند. در موسسه حرف آخر کنار محصولات مشاوره و برنامه ریزی هم در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد به نوعی که کامل نحوه مطالعه دروس آموزش داده می شود و همچنین با یک برنامه ریزی دقیق تعین شده است که داوطلب هر جلسه به مطالعه کدام مطالب باید بپردازد و چه قدر زمان برای آن اختصاص دهد. برای ارتباط با مشاورین حرف آخر و تهیه محصولات این موسسه با تخفیف ویژه از طریق شماره تماس های زیر می توانید اقدام کنید.

دکتر ساینا

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

معرفی پروژه 6040 کم حجم ترین منبع آموزشی کنکور در کشور

 

هرساله در اواسط دی ماه موسسه آموزشی حرف آخر اقدام به تولید محصولات پروژه 6040 می نماید. این پروژه6040 یک برنامه مطالعاتی که که شامل 60 روز آموزش و 40 روز آزمون است. در واقع در هنگام مطالعه برنامه بصورت 3020-3020 اجرای می شود یعنی در 30 روز اول دانش آموز آموزش کل دروس عمومی و 75 درصد دروس نسبتا آسان دروس تخصصی را می بیند و وارد 20 روز اول می شود که در این 20 روز دانش آموز 10 آزمون شبیه ساز کنکور را انجام می دهد که سوالات آن شامل صددرصد دروس عمومی و 75 درصد دروس تخصصی است.

برای این کار دانش آموز برای هر آزمون 2 روز وقت می گذارد که نصف روز به آزمونش را برگزار می کند و 1.5 روز به تحلیل و بررسی آزمونش می پردازد که برای این کار از پاسخنما استفاده خواهد کرد که تمام تست های آزمون مربوطه بصورت جداگانه در پاسخ نما قرار داده شده است و دانش آموز می تواند فقط تست هایی که در آن مشکل دارد را بررسی کند و یا کل آزمون مورد نظر را بررسی نماید. بعنوان مثال اگر تست شماره 57 را مشکل دارد روی شماره تست کلیک کرده استاد مربوطه ابتدا درسنامه تست را تدریس می کند سپس به حل تست می پردازد و دام های تستی و نکات تستی را به دانش آموز می آموزد. این سیستم آموزشی محک کمک نام دارد چرا که نصف روز دانش آموز خود را محک می زد و بعد 1.5 روز به خود کمک می کند تا به تسلط کافی برسد. در 30 روز دوم آموزش 25 درصد مطالب تخصصی ها همراه با مرور کل دروس عمومی انجام می شود سپس در 20 روز دوم دانش آموز 10 آزمون جامع برگزار می نماید . این امر سبب می شود آزمون کنکور آزمون 21 ام دانش آموز تلقی شود و عملا دانش آموز به این شرایط آزمون عادت کرده و استرس و دلهره ای نخواهد داشت. شایان به ذکر است با این پروژه دانش آموز در 100 روز کل پروژه آموزش و آزمون را تمام می کند و وارد مرور و جمع بندی خواهد شد.

آزمون های شبیه ساز کنکور از محبوب ترین محصولات حرف آخر

یکی از خاص ترین و کاربردی ترین محصولات این موسسه آموزشی آزمون های موسسه حرف آخر می باشد که این آزمون ها بسته به تایم های مختلف مطالعاتی تولید می شود تا بتواند بیشترین بازدهی را برای دانش آموزان داشته باشد به طور کلی این آزمون ها شرایط برگزاری آزمون و کنکور را برای دانش آموزان تداعی می کند و سبب آمادگی آن ها برای کنکور می شود. مهم ترین ویژگی های محصولات حرف آخر و آزمون های این موسسه که آن را از آزمون های دیگر متمایز می سازد داشتن پاسخ نما به جای پاسخ نامه است که سبب درک درست و دقیق تست مورد نظر و یافتن مشکلات خود در حل تست می شود.

اگر بخواهیم آزمون های موسسه حرف آخر را طی یه سال مطالعاتی کنکور تقسیم بندی کنیم در کل با 3 نوع آزمون مواجه خواهیم شد:

  1. 10آزمون مبحثی: این آزمون برای برنامه 0 تا 100طراحی شده که شامل 10 آزمون مبحثی است که بسته به برنامه مطالعاتی، دانش آموز بایستی آن را در تایم های مختلف و بسته به بودجه بندی آزمون مورد نظر انجام دهد.
  2. 20 آزمون: این آزمون همراه با پروژه 6040 ارسال می شود که به طور کلی شامل 10 آزمون مبخثی و 10 آزمون جامع است. که 10 آزمون اول در 20 روز اول پروژه 40 و 10آزمون دوم در 20 روز دوم پروژه چهل بایستی توسط دانش آموز برگزار شود.
  3. سوالات احتمالی کنکور: این آزمون ها که شامل 10 آزمون جامع شبیه ساز کنکور می باشد در یکی دوماه مانده به کنکور آماده می شود تا دانش آموز خود را طی 10 آزمون جامع برای کنکور پیش رو آماده سازد.
هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.