پذيرش دوره عالی مديريت پروژه در دانشگاه تهران

0

مرحله جدید ثبت نام متقاضیان دوره عالی مدیریت پروژه دانشگاه تهران آغاز شده است و علاقه‌مندان این حوزه پرکاربرد می‌توانند در این دوره نام‌نویسی نمایند.

بر اساس اطلاعیه مرکز آموز‌ش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره عالی مدیریت پروژه با رویکرد ارائه یک دوره کاربردی و ایجاد قابلیت مدیریت بهره‌ور یک پروژه، به مدت 230 ساعت بصورت آنلاين در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

مقرر است در پایان این دوره، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت پروژه را اثبات نمایند.

اهم مطالبي كه در اين دوره مورد بحث و بررسي قرار خواهند گرفت عبارتند از:

  • پیکره دانش مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK
  • کنترل پروژه با نرم افزار ماکروسافت پراجکت و پريماورا
  • نحوه ایجاد دفتر مدیریت پروژه در سازمان‌ها
  • استاندارد پرينس 2 و مدل هاي بلوغ پروژه
  • مديريت استراتژيك پروژه و ارتباط آن با اهداف سازمان
  • مباحث قراردادي پروژه‌ها و مديريت ادعا و تاخيرات در پروژه
  • مديريت پروژه‌هاي چابك و تحليل كسب و كار

 

جهت مشاهده سرفصل‌ها و اطلاعات هزینهای دوره روی عنوان دوره عالي مديريت پروژه کلیک نمایید.

همچنين علاقه مندان مي‌توانند درصورت تمايل براي حضور در آزمون بين المللي PMP از طريق دوره آمادگي آزمون PMP مهارت‌هاي لازم را جهت دريافت اين گواهينامه بين المللي بدست آورند. جهت کسب اطلاعات در حوزه آمادگی آزمون PMP می‌توان بر روی لینک مقابل کلیک نمود. ( اطلاعات دوره آمادگی آزمون PMP)

مخاطبان و شرایط پذیرش دوره عالی مدیریت پروژه

مبحث مدیریت پروژه یک حوزه بین رشته‌ای می‌باشد که شاید ارتباط مستقیمی به رشته تحصیلی افراد نداشته باشد اما به دلیل وسعت و نوع مطالب این دوره به افرادی پیشنهاد می‌شود که تمایل دارند به صورت کاملا حرفه‌ای در حوزه مدیریت پروژه فعالیت اجرایی داشته باشند.

شرایط ورود به دوره مدیریت پروژه:

  • داشتن حداقل کارشناسی يا
  • داشتن 5 سال سابقه کار اجرایی در محیط های پروژه محور برای مدارک پایین تر

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره مدیریت پروژه دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 61119824 يا 88225402 يا 88652153 (با پیش‌شماره 021) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نيز افرادي كه خارج از ايران هستند مي‌توانند از طريق نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پيام‌ها و سوالات خود را مطرح نمايند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره نیز می‌توان روی عبارت پیش ثبت نام دوره جامع مدیریت پروژه کلیک نمود.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرسhttps://catp.ut.ac.ir/fa فرآهم خواهد بود.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.