قیمت ارزان بلیط تهران به مشهد و تهران به کیش (شهریور 1400)

0

با توجه به اوج گیری بیش از پیش بیماری و همه گیری کرونا ویروس ، کارناوال همه علاقمندان سفر را همچنان دعوت به صبوری در جهت حفظ سلامت و انسداد چرخه بیماری می کند و پیشنهاد می کنیم فقط در صورت ضرورت کاری سفر کنید.

سرویس پرواز داخلی، پرواز خارجی، لیست کاملی از مقاصد و تمامی اطلاعاتی که پیش از سفر به یک مقصد به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار داده است.

بلیط هواپیما با کارناوال

همانطور که گفته شد، ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را ارائه میکند.

شما می توانید با مراجعه به لینک صفحه بلیط هواپیما https://www.karnaval.ir/domestic-flights لیست تمامی مسیر های پروازی موجود در سایت کارناوال را مشاهده کنید.

تا حد امکان از سفر رفتن خودداری کنید. در صورتی که مجبورید در این روزهای کرونایی سفر کنید، حتما پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنید.

رعایت نکات بهداشتی را خصوصا در اماکن شلوغ مد نظر داشته باشید.

در ادامه قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد و بلیط تهران کیش را بررسی و بیان خواهیم کرد.

بلیط هواپیما تهران به مشهد

 

بر اساس تصویر بالا، ازان ترین قیمت 516 هزار تومان است که میتوانید برای آن تاریخ بلیط هواپیما تهران مشهد را خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران به کیش

همچنین، ازان ترین قیمت برای بلیط تهران به کیش 753 هزار تومان است که میتوانید در تاریخ مذکور پرواز خود را رزرو نمایید.

در تعیین قیمت بلیط تهران به کیش موارد متعددی موثرند که هر کدام می‌توانند بر قیمت پرواز اثر بگذارند. اولین دلیل را شاید بتوان گذر زمان دانست؛ به طورکلی قیمت پرواز تهران کیش با گذر زمان افزایش می‌یابد. به طور مثال متوسط بلیط هواپیما تهران به کیش در اوایل سال حدود 100 درصد با افزایش همراه بوده است، اما این به معنای آن نیست که شما دیگر بلیط ارزان هواپیما پیدا نمی‌کنید. روز پرواز مورد دیگری است که تاثیر زیادی در قیمت بلیط هواپیما دارد. در روزهای عادی و ایام معمول سال، بلیط در روزهای وسط هفته ارزان‌تر از آخر هفته است و زمان مناسب‌تری برای خرید بلیط هواپیما کیش است. قیمت بلیط (تهران به کیش) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گران تر از روزهای دیگر و پرواز از تهران به کیش روز جمعه پس از ظهر ارزان‌تر است. همچنین میتوان قیمت بلیط برگشت را در صفحه پرواز کیش به تهران مشاهده کرد.

نحوه خرید بلیط هواپیما از سایت کارناوال

پس از ورود به کارناوال ، شما میتوانید از طریق بخش کنترل سفر، “پرواز داخلی” را انتخاب کنید تا لیست تمامی مسیر های پروازی را مشاهده کنید. سپس مسیر و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید. بر اساس تصاویر بالا که صفحه بلیط هواپیما تهران کیش را نشان داده است، در قسمت بالایی قیمت بلیط را در 7 روز آینده مشاهده می کنید، که ارزانترین قیمت با رنگ سبز مشخص شده است. در قسمت اصلی صفحه، تمامی پرواز های موجود برای تاریخ مورد نظر شما نمایش داده شده است. با انتخاب ایرلاین و ساعت مد نظر خود میتوانید جزئیات پرواز مانند: مدت زمان پرواز، فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد، کلاس پرواز و… مشاهده کنید. در آخرین مرحله نیز با کلیک روی گزینه “انتخاب بلیط” به صفحه ای منتقل خواهید شد که بایستی اطلاعات مسافر را وارد کنید و سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.