پیاده‌روی مسیر شرکت راز طول عمر و لاغری افراد شاغل

0

کمبود وقتی برای ورزش از بزرگ‌ترین دغدغه‌های کارمندان خانم و آقا در عصر صنعتی حاضر است که منجر به کمبود تحرک و آسیب‌پذیری به انواع بیماری‌های مزمن می‌شود. بر اساس تحقیقات طول عمر زیاد و مقاومت در برابر بیماری‌های مزمن همچون چاقی، فشار خون یا کبد چرب در گرو ورزش‌های سبک اما مستمر است. ورزش‌های هوازی از جمله دویدن سبک یا راه رفتن سریع بیشترین تأثیر را برای سلامت جسمی و روانی دارند و با تغییرات کوچکی در زندگی امکان‌پذیر هستند.

تنها چیزی که برای این مدل ورزش‌ها نیاز داریم کفش اسپرت با کیفیت است. اما متأسفانه با افزایش قیمت دلار بسیاری از افراد توان خرید کفش‌های اصل را ندارند و داغ شدن بازار کفش‌های تولید ملی نیز باعث افزایش کیفیت و تحولی در برخی برندهای ایرانی به‌ویژه برند پاما شده است. برند پاما در حال حاضر جهشی بزرگ در زمینه افزایش طول عمر و کیفیت کفش‌های خود کرده است که استفاده از چرم طبیعی با کیفیت در محصولات خود و زیره‌های با کیفیت EVA یا TERMO تنها بخشی از این تفاوت‌ها هستند.

در نتیجه تصمیم گرفتیم تا شما عزیزان را با انواع کفش‌های اسپرت مردانه پاما به‌صرفه مناسب برای محیط کاری و در عین حال با طول عمر چند ساله آشنا کنیم. همچنین برند پاما کفش‌های اسپرتی با ظاهر رسمی تولید کرده که ویژه استایل‌های اداری و سازمان‌های سنتی است. در حال حاضر با کفش‌های اسپرت پاما، در هر جا و هر استایلی امکان پیاده‌روی و تحرک وجود دارد. برای یافتن این‌کفش‌ها کافی‌ست نام کفش را از جدول انتخاب کرده و در سایت پاما سرچ کنیم.

جدول کامل کفش‌های اسپرت مناسب کارمندان

قبل از معرفی هر کدام از کفش‌های اسپرت تمام این کفش‌ها را به‌صورت جدول به‌همراه قیمت آن‌ها مشاهده کنیم.

انواع کفش اسپرت مناسب کارمندان آقا
کفش اسپرت با طراحی رسمی کفش اسپرت با ظاهر جذاب کفش اسپرت مناسب ورزش سبک
GKLBB: ۳.۲۰۹.۰۰۰ تومان AE502: ۲.۷۴۹.۰۰۰ تومان PKPNG: ۶۶۹.۰۰۰ تومان
K0510: ۲.۳۲۹.۰۰۰ تومان GBRLD: ۳.۳۵۹.۰۰۰ تومان DASIA: ۷۱۹.۰۰۰ تومان
GBRLB: ۳.۳۵۹.۰۰۰ تومان G801B: ۳.۳۵۹.۰۰۰ تومان D0826: ۲.۱۷۹.۰۰۰ تومان
K0611: ۱.۸۶۰.۰۰۰ تومان K0808: ۲.۴۳۹.۰۰۰ تومان DG824: ۲.۱۶۹.۰۰۰ تومان
AE502: ۲.۷۴۹.۰۰۰ تومان QQ1061: ۳.۰۲۹.۰۰۰ تومان DW331: ۱.۷۵۹.۰۰۰ تومان
K0513: ۲.۳۲۹.۰۰۰ تومان AE407: ۲.۷۴۹.۰۰۰ تومان DWRCP: ۱.۷۵۹.۰۰۰ تومان
G801B: ۳.۳۵۹.۰۰۰ تومان AE405: ۲.۵۹۹.۰۰۰ تومان DLOTS: ۲.۱۱۹.۰۰۰ تومان
  DG824: ۲.۱۶۹.۰۰۰ تومان DUSPL: ۲.۰۵۹.۰۰۰ ومان
  K0513: ۲.۳۲۹.۰۰۰ تومان DDLOP: ۲.۴۵۹.۰۰۰
  AE206: ۳.۰۷۹.۰۰۰ تومان D0311: ۲.۷۹۹.۰۰۰ تومان
  GRLBD: ۳.۳۵۹.۰۰۰ تومان  
انواع کفش اسپرت مناسب کارمندان خانم
GBRLB: ۳.۳۲۹.۰۰۰ تومان GBRLD: ۳.۳۲۹.۰۰۰ تومان PKPNG: ۵۹۹.۰۰۰ تومان
GJKBB: ۳.۲۰۹.۰۰۰ تومان GZ377: ۳.۲۰۹.۰۰۰ تومان PPL35: ۴۶۹.۰۰۰ تومان
K0743: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان G1002: ۳.۰۲۹.۰۰۰ تومان PSP15: ۵۱۹.۰۰۰ تومان
GLTBB: ۳.۲۰۹.۰۰۰ تومان AE202: ۳.۰۷۹.۰۰۰ تومان DASCS: ۷۸۹.۰۰۰ تومان
GTFNY: ۳.۰۵۹.۰۰۰ تومان GALIC: ۳.۳۲۹.۰۰۰ تومان DEDWD: ۶۶۹.۰۰۰ تومان
GJKBB: ۳.۲۰۹.۰۰۰ تومان G00X4: ۳.۳۲۹.۰۰۰ تومان PSLND: ۶۸۹.۰۰۰ تومان
K1012: ۱.۸۰۹.۰۰۰ تومان GVELZ: ۳.۲۹۹.۰۰۰ تومان GLTBD: 3.209.000 تومان
K0743: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان TMATR: ۲.۱۲۹.۰۰۰ تومان GJKBD: ۳.۲۰۹.۰۰۰ تومان
K0916: ۱.۶۴۹.۰۰۰ تومان TMVST: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان PSLVK: ۶۸۹.۰۰۰ تومان
K0741: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان AYK27: ۲.۵۷۹.۰۰۰ تومان DGW95: ۱.۷۷۹.۰۰۰ تومان
K0745: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان G1001: ۳.۰۲۹.۰۰۰ تومان PKPNG: ۵۹۹ تومان
SARSK: ۱.۰۲۹.۰۰۰ تومان K0917: ۱.۶۴۹.۰۰۰ تومان PARNL: ۱.۷۷۹.۰۰۰ تومان
K0741: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان D9031: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان PMLVN: ۴۱۹ تومان
  AVFSN: ۱.۳۳۹.۰۰۰ تومان DDVIS: ۱.۴۶۹.۰۰۰ تومان
  SASHN: ۹۴۹.۰۰۰ تومان DPURA: ۶۵۹.۰۰۰ تومان
  SAPST: ۹۴۹.۰۰۰ تومان D00ZX: ۷۱۹.۰۰۰ تومان
  ASTNS: ۹۴۹.۰۰۰ تومان D0828: ۱.۳۱۹.۰۰۰ تومان
  GS723: ۲.۹۲۹.۰۰۰ تومان PAARD: ۳۳۵ تومان
  TMATR: ۲.۱۲۹.۰۰۰ تومان D0003: ۱.۶۱۹.۰۰۰ تومان
  SATNS: ۹۴۹.۰۰۰ تومان D9031: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
  AFSTZ: ۷۸۹.۰۰۰ تومان DRAMX: ۶۴۹.۰۰۰ تومان
  AVVSD: ۸۶۹.۰۰۰ تومان DG827: ۱.۷۵۹.۰۰۰ تومان
  AVRBN: ۱.۰۴۹.۰۰۰ تومان D0828: ۱.۳۱۹.۰۰۰ تومان
  K0745: ۱.۹۰۹.۰۰۰ تومان D9020: 1.800.000 تومان
  AVFSN: ۱.۳۳۹.۰۰۰ تومان D0030: ۱.۱۵۹.۰۰۰ تومان
  SASHN: ۹۴۹.۰۰۰ تومان  

 

ویژگی‌های کفش اسپرت مناسب

کفش‌های اسپرت با هدف فعالیت‌های ورزشی طراحی شده‌اند اما برخی کفش‌های اسپرت را با ظاهری جذاب‌تر از کفش کتانی در نظر می‌گیرند و کفش‌های کتانی را برای ورزش‌های سنگین به‌شمار می‌آورند. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های کفش اسپرت را بیان می‌کنیم.

 • سبکی
 • اصطکاک بالا
 • دوام بالا
 • تنفس‌پذیری بالا
 • راحتی

کفش اسپرت با طراحی رسمی

بسیاری از کارمندان میانسال یا افرادی که با استایل‌های رسمی به محل کار می‌روند با توجه به لباس‌های نامناسب خود نمی‌توانند ورزش کوچکی را در مسیر داشته باشند. یکی از خلاقیت‌های برند پاما تولید کفش‌های اسپرتی با زیره ورزشی و دوخت محکم است. این کفش‌ها انتخاب هوشمندانه‌ای برای افرادی هستند که به بدن خود اهمیت می‌دهند و دوست دارند تا در کنار فعالیت کاری خود فعالیت فیزیکی کوچکی را به‌صورت مستمر و روزانه داشته باشند.

کفش اسپرت کلارک بی‌بند GKLBB

اگر به‌دنبال کفشی راحت و بادوام هستید که هم ظاهر رسمی داشته باشد و هم با زیره مناسب و تنفس‌پذیری بالا بتوانید خانه تا محل کار را پیاده‌وی کنید، کفش‌های کلارک بی‌بند را به‌شما پیشنهاد می‌کنیم. این کفش‌ها تنها با رنگ‌بندی مشکی تولید می‌شوند و همین رنگ نیز باعث افزایش نفوذ اجتماعی افراد شده و گزینه بسیار مناسبی برای محل کار است.

کفش‌های کلارک ظاهر چندان جذابی ندارند اما به‌کار نرفتن بند در طراحی آن‌ها باعث شده تا فرایند پوشیدن این کفش‌ها راحت شود، همچنین چرم طبیعی گاوی شرانک، راحتی این کفش‌ها را نیز در کنار قابلیت تنفس‌پذیری دو چندان کرده است. همچنین زیره PU و TPU در کفش‌های کلارک نیز استحکام آن‌ها را بالا می‌برد. این زیره‌ها از باکیفیت‌ترین انواع زیره‌های کفش در تمام جهان است که طول عمر، استحکام و راحتی زیادی دارند.

 • قیمت: ۳.۲۰۹ هزار تومن
 • تک رنگ مشکی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش اسپرت K0510

این مدل از کفش‌های اسپرت خلاقانه‌ترین حالت را برای ترکیب طراحی رسمی با مزیت‌های اسپرت دارد. در نتیجه همان وقار و زیبایی مورد نیاز برای فضای کاری را داشته و هم با زیره پلی‌یورتان (PU) مناسب و وجود زائده‌های ایجاد‌کننده اصطکاک گزینه فوق‌العاده‌ای برای پیاده‌روی راحت و فعالیت ورزش سبک است. همچنین استفاده از چرم گاوی فول‌گرین امکان تنفس‌پذیری کفش را بالا برده و از بو گرفتن پا جلوگیری می‌کند.

 • قیمت: ۳.۲۰۹ هزار تومن
 • سه رنگ قهوه‌ای، مشکی و عسلی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش اسپرت مدل برلین بی‌بند GBRLB

کفش‌های اسپرت GBRLB نیز زیبایی را در کنار اوج سادگی به مصرف‌کننده‌ها هدیه می‌دهد. افرادی که دوست دارند کفشی عمری، راحت و بسیار ساده داشته باشند که تا سال‌ها آن را در محیط‌های مختلف بپوشند می‌توانند از این کفش‌ها استفاده کنند. کفش اسپرت GBRLB گزینه بسیار مناسبی برای کارمندان یا مدیران میانسالی است که دوست دارند برای حفظ سلامتی خود بخشی از مسیر محل کار تا خانه یا خانه تا محل کار را پیاده‌روی کنند.

زیره‌های بزرگ و با جنس EVA نیز این کفش‌ها را تبدیل به انتخابی هوشمندانه برای فعالیت ورزشی کرده است زیرا با اصطکاک بالا و مقاومت زیادی که دارد از حوادث بالقوه جلوگیری می‌کند. همچنین دوخت مناسب و استفاده از چرم طبیعی گاوی ساده باعث تنفس‌پذیری پا شده و از بو گرفتن پاها جلوگیری می‌کند. این کفش‌ها می‌توانند گزینه بسیار مناسبی برای روز پدر باشند.

 • قیمت: ۳.۳۵۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در چهار رنگ‌: مشکی، عسلی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش اسپرت K0611

کفش‌های K0611 برای استایل‌های رسمی و کارمندی فوق‌العاده‌ هستند. طراحی رسمی این کفش‌ها باعث می‌شود تا بیشترین تناسب را با محل کار داشته باشند و زیره اسپرت نیز امکان تحرک و پیاده‌روی را به افراد می‌دهد. در نتیجه کارمندانی که تمایلی به پوشیدن کفش‌های اسپرت معمولی ندارند، می‌توانند این کفش‌های اسپرت با زیره ورزشی را بپوشند.

همچنین چرم فول‌گرین به‌کار رفته در کفش K0611 تنفس‌پذیری و راحتی کفش‌ را دو چندان کرده و در کنار زیره PU طول عمر زیاد کفش را تضمین کرده است. این محصول گزینه مناسبی برای فصل‌های بهار و تابستان است اما برای سطوح لغزنده می‌تواند خطرناک باشد.

 • قیمت: ۳.۳۵۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در سه رنگ‌: قهوه‌ای، مشکی و عسلی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش اسپرت مناسب با ظاهر جذاب

در این بخش کفش‌های اسپرتی را معرفی می‌کنیم که با حفظ جذابیت و طراحی زیبای اسپرت خود، حالت غیررسمی‌تری دارند و محبوبیت بسیار زیادی در میان جوانان دارند. اگر محل کاری شما نیاز به پوشیدن کفش‌های رسمی ندارند یا نیازی به روزهایی که جلسه مذاکره وجود ندارد می‌توانید از این مدل کفش‌های اسپرت استفاده کنید.

کفش اسپرت AE502

اگر به‌دنبال استایل این محصول از انواع کفش‌های مدل ونس بوده و در عین راحتی، زیبایی خیره‌کننده‌ای دارد. رویه با جنس چرم گاوی فول‌گرین کفش‌ AE502 باعث تنفس‌پذیری فوق‌العاده این کفش‌ها شده و از عرق کردن و بوی بد پا جلوگیری می‌کند. همچنین زیره محکم با جنس TERMO با مقاومت کفش در برابر سایش و ضربه شده و انعطاف‌پذیری بالایی را به‌همراه دارد. در نتیجه پا فعالیت بدنی پای شما کمتر خسته می‌شود.

از سایز مزایای کفش اسپرت چرمی قابلیت شست‌وشوی ساده آن است که باعث می‌شود تا این کفش‌ها برای مدت‌زمان طولانی‌تری نو بماند. تنها کافی‌ست با دستمال خیس و مایع شست‌وشو (لباس‌شویی یا دست‌شویی) خیلی آرام کفش را تمیز کنید.

 • قیمت: ۲.۵۹۹ هزار تومن
 • در چهار رنگ‌: قهوه‌ای، مشکی، سفید-مشکی و سفید-کرم
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش اسپرت چرمی مردانه برلین بندی کد GBRLD

لژ بزرگ کفش‌های برلین به راحتی بیشتر پا کمک می‌کند و طراحی زیبای آن‌ها باعث می‌شود تا گزینه بسیار مناسبی برای استایل‌های جذاب باشد. همچنین رنگ‌های بسیار جذاب کفش‌های برلین نیز جذابیت آن‌ها را بالا برده و آن‌ها را به گزینه بسیار محبوبی برای نسل‌های جوان‌تر کرده است.

همچنین چرم گاوی ساده نیز تنفس‌پذیری این کفش‌ها را افزایش داده و زیره با کیفیت EVA نیز از نقاط قوت این کفش است که محصولات کفش برند نیوبالانس نیز بیشتر از همین زیره برای کفش‌های خود استفاده می‌کنند. این زیره باعث اصطکاک بسیار بالای آن در فصل‌ زمستان و عایق مناسب سرما و گرما می‌شود. همچنین مقاومت و تاب‌آوری بالای این زیره نیز مزیت دیگر آن محسوب می‌شود.

 • قیمت: ۲.۵۹۹ هزار تومن
 • در چهار رنگ‌: قهوه‌ای، مشکی، سفید-مشکی و سفید-کرم
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش اسپرت چرمی مردانه مدل ۸۰۱ بندی کد G801B

این کفش‌ها را در صورتی به شما پیشنهاد می‌کنیم که به‌دنبال کفشی زیبا و در عین حال مقاوم هستید تا برای استایل‌های پسرانه مناسب باشد. محصول G801B جذابیت فراوانی برای جوانان دارد و چرم طبیعی به‌کار رفته در آن نیز از بو گرفتن پا جلوگیری می‌کند. این کفش یکی از محبوب‌ترین کفش‌های کژوال برند پاما است که با توجه به دوخت جذاب و محکم آن گزینه مناسبی برای مهمانی‌های غیررسمی است.

از مزیت‌های رقابتی کفش G801B قابلیت تناسب با شکل پا است. این کفش‌ها بعد از چند بار پوشیدن حالت پای افراد را به خودشان می‌گیرند و این باعث افزایش راحتی آن‌ها می‌شود. همچنین وجود برآمدگی در زیره کفش باعث افزایش اصکاک آن شده و از لیز خوردن جلوگیری می‌کند. همچنین زیره کفش از جنس RUBBER نیز از بادوام‌ترین زیره‌های به‌کار رفته در کفش‌ها است و موجب استحکام فوق‌العاده و ضربه‌گیری بالای آن شده است. همچنین زیره مشکی در رنگ عسلی این محصول از کثیف شدن آن جلوگیری می‌کند. به‌طور خلاصه کفش‌های اسپرت G801B در کمد لباس هر پسر ایرانی می‌تواند قرار بگیرد و تا سال‌ها استفاده شود.

 • قیمت: ۳.۳۵۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در چهار رنگ‌: مشکی، مشکی-عسلی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش اسپرت K0808

این کفش اسپرت را می‌توانید هم در محیط‌های رسمی و هم غیررسمی (کژوال) استفاده کنید. طراحی زیبا و جذاب آن در کنار راحتی بالا از مزیت‌های رقابتی کفش K0808 است. این محصول اسپرت را می‌توان به‌عنوان کفش طبی نیز در نظر گرفت زیرا به جنبه‌های طبی و سلامت پا و بدن نیز در هنگام طراحی کفش توجه شده است. وجود چرم طبیعی فول گرین در این کفش باعث راحتی و تنفس‌پذیری بالا و دوام قابل قبول این کفش‌ها شده است.

همچنین زیره PU و TPU در این محسول از برند پاما نیز باعث افزایش استحکام و دوام آن می‌شود. کفش‌های K0808 گزینه مناسبی برای دویدن نیستند اما گزینه‌های فوق‌العاده‌ای برای پیاده‌روی‌های سریع بوده و جذابیت آن‌ها نیز محبوبیت آن را برای جوان‌ها افزایش داده است.

 • قیمت: ۲.۴۳۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در سه رنگ‌: مشکی، سرمه‌ای و عسلی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش اسپرت QQ1061

اگر به‌دنبال کفش اسپرت جذاب و طراحی فوق‌ زیبا هستید با دیدن کفش‌های QQ1061 لبخند رضایت مهمان لب‌های شما می‌شه. این کفش‌های اسپرت با زیره کوتاه TERMO تولید می‌شوند و چرم طبیعی فول‌گریل نیز امکان تنفس‌پذیری آن‌ها را بالا می‌برد. طراحان برند پاما برای تولید این کفش‌ها بر روی زیبایی و جذابیت متمرکز هستند و در نتیجه گزینه مناسبی برای دویدن نیستند. اما برای فعالیت‌ کارمندان جوان یا رفتن به دورهمی‌های غیررسمی یا نیمه‌رسمی گزینه‌های فوق‌العاده‌ای هستند.

 • قیمت: ۳.۲۰۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در سه رنگ‌: طوسی، عسلی و مشکی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش اسپرت چرمی کد AE407

این مدل از کفش پاما نیز طراحی زیبا را در کنار راحتی و طول عمر بالا به شما هدیه می‌دهند. چرم طبیعی فول گرین باعث تنفس‌پذیری بسیار بالا، راحتی و طول عمر این کفش‌ها می‌شود و وجود تزئینات روی کفش نیز این کفش‌ها را به انتخاب مناسبی برای پسران با سلیفه تبدیل کرده است.

وجود زیره صاف این کفش‌ها باعث می‌شود تا گزینه مناسبی برای استفاده در برف یا یخ نباشد اما زیره TERMO به‌کار رفته در این محصول به‌طور کلی اصطکاک خوبی با زمین دارد و کفش AE407 را به عایق دمای فوق‌العاده‌ای تبدیل کرده که باعث می‌شود تا در فصل تابستان کفش زیاد گرم نشود و در فصل سرما پا از سردی محیط در امان بماند. همچنین کشسانی قابل قبول این کفش‌ها از خستگی پا نیز جلوگیری می‌کند. در نهایت این کفش‌ها در هر فصلی گزینه مناسبی برای پیاده‌روی هستند.

 • قیمت: ۲.۷۴۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در چهار رنگ‌: سفید، مشکی و عسلی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش اسپرت مناسب ورزش

کفش‌های اسپرت ورزشی همان کفش‌های کتانی هستند که به‌طور ویژه برای ورزش‌های هوازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کفش‌ها به‌طور معمول زیبایی چندانی ندارند اما با توجه به سبکی، راحتی و تنفس‌پذیری بالا گزینه‌های بسیار مناسبی برای دویدن هستند.

برای اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم که مطلب انواع کفش ورزشی و معیارهای انتخاب آن را مطالعه کنید.

کفش اسپرت کپنهاگ کد PKPNG

اگر به‌دنبال کفش چرم مصنوعی به‌صرفه و اقتصادی هستید که راحتی زیاد و طول عمر بالا داشته باشد، کفش‌های مردانه کپنهاگ را به شما پیشنهاد می‌دهیم. چرم مصنوعی به‌کار رفته در این کفش‌ها به‌اندازه کفش طبیعی مقاومت و تنفس‌پذیری ندارد اما بخش‌های پارچه‌ای کفش تنفس‌پذیری مورد نیاز پا را ایجاد می‌کنند. همچنین زیره با جنس پلی‌یورتان (PU) به‌کار رفته در کفش نیز استحکام و طول عمر بسیار زیادی داشته و وزن کمی دارند. البته کیفیت زیره EVA را ندارند اما گزینه‌های مناسبی محسوب می‌شوند و با توجه به قیمت کم، هزینه تمام شده کفش را کاهش داده‌اند.

 • قیمت: ۶۶۹۰۰۰ هزار تومن
 • در سه رنگ‌: مشکی-طوسی، طوسی-سرمه‌ای و طوسی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴

کفش راحتی مدل آسیا کد DASIA

کفش DASIA نیز از کفش‌های فوق‌العاده بادوام و مستحکم برای فعالیت‌های ورزشی سبک و هوازی است. شما می‌توانید با این کفش‌ها نرمش‌های صبح‌گاهی داشته باشید و زیره فوق‌العاده EVA به‌کار رفته در آن‌ها باعث می‌شود تا در تمام فصول امکان استفاده داشته باشد. زیرا نه‌تنها بسیار مستحکم و عایق دما بوده بلکه اصطکاک فوق‌العاده‌ای نیز با زمین دارد و از زمین خوردن جلوگیری می‌کند.

استفاده از چرم در این کفش باعث تنفس‌پذیری و دوام آن شده و در نتیجه تا سال‌ها این کفش‌ها را مورد استفاده قرار دهید. اگر به‌دنبال کفشی هستید که راحت و با دوام باشد می‌توانید این کفش‌ها را انتخاب کنید اما گزینه مناسبی برای جذابیت بصری محسوب نمي‌شوند. این محصول تنها در رنگ مشکی تولید می‌شود و تمام مزیت آن در طول عمر بالا و راحتی است. همچنین تولید این‌ کفش‌ها در سایز ۴۵ نیز از نکات ویژه آن است.

 • قیمت: ۷۱۹.۰۰۰ هزار تومن
 • تک رنگ: مشکی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش اسپرت D0826

این کتانی‌های ورزشی نیز در کنار ظاهر زیبا گزینه مناسبی برای ورزش‌های هوازی است و ترکیب چرم‌ مصنوعی و پارچه به‌کار رفته در آن دوام قابل توجهی به آن داده و نفوذ هوا در بخش‌های پارچه‌ای از بو گرفتن پا جلوگیری می‌کند. همچنین کفش‌های D0826 بعد از استفاده به‌سرعت حالت پا را به خود می‌گیرند و این بر روی افزایش راحتی آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

 • قیمت: ۲.۱۷۹.۰۰۰ هزار تومن
 • تک رنگ: مشکی، طوسی و سبز زیتونی
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش اسپرت DG824

کفش‌ اسپرت DG824 گزینه فوق‌العاده‌ای برای دویدن بوده و بافت پارچه‌ای آن نیز قابلیت تنفس‌پذیری فوق‌العاده‌ای را به آن بخشیده است. انعطاف‌پذیری و نرمی زیاد این کفش‌ اسپرت از مزایای آن است و زیره مقاوم TPU نیز از ساییدگی کفش جلوگیری کرده و با توجه به جنس پلیمر ترموپلاستیک آن، از انتقال فشار به بدن جلوگیری می‌کند. از معایب این کفش‌ها می‌توان به نفوذ‌پذیری آب و انتقال دما اشاره کرد که برای فصل‌های سرد و روزهای بارانی یا برفی آن‌ها را نامناسب می‌کند.

 • قیمت: ۷۱۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در چهار رنگ: سرمه‌ای، طوسی، مشکی و طوسی سیر
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۵

کفش‌های مدل AE206 هم از انواع کتونی‌های لژدار مناسب برای دویدن و البته زیبا برای محیط‌های اجتماعی از جمله محل کار است. وجود برامدگی‌هایی در زیر این کفش‌ها باعث افزایش اصطکاک آن‌ها شده است و همچنین چرم طبیعی گاوی فول‌گرین باعث تنفس‌پذیری بالای این کفش‌ها می‌شود. با این‌که کفش‌های AE206 از سایر مدل‌های ونس زیبایی کمتری دارند اما به‌همان اندازه مناسب فعالیت‌های ورزشی هوازی مانند پیاده‌روی‌های سریع یا دویدن هستند.

همچنین زیره‌های TERMO موجود در این کفش‌ها باعث افزایش استحکام و کیفیت این محصول شده است.

 • قیمت: ۳.۰۷۹.۰۰۰ هزار تومن
 • در چهار رنگ‌: قهوه‌ای تیره-روشن، مشکی-کرم، سبز-کرم
 • در سایزهای ۴۰ تا ۴۴
هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.