تهران کافه روباز کجا بریم؟‌ ۱۴ کافه‌ فضای باز در تهران مخصوص روزهای کرونا

0

رفتن به کافه روباز از آن تجربه‌های دلخواه است؛ نوشیدن قهوه در بالکن، همراه صدای بادی که لای درختان می‌پیچد را با هیچ‌چیزی نمی‌شود عوض کرد. این روزها، به‌خاطر کرونا، افراد بیشتری کافه فضای باز را برای دیدار و دورهمی انتخاب می‌کنند. در این مقاله، می‌خواهیم ۱۴ مورد از بهترین کافه‌های روباز تهران را به شما معرفی کنیم تا دیگر وقتتان برای یافتن کافه فضای باز مناسب هدر نرود.

۱. هاگ‌کافه | نیاوران

هاگ‌کافه در واقع حیاط خانه‌ای ویلایی در خیابان امیدوار نیاوران است. این حیاط یک بالکن دارد که از دو طرف به‌سمت فضای اصلی و درِ ورودی کافه کشیده شده است. قسمت بار و آشپزخانه در بالکن اصلی قرار گرفته‌اند که با دالانی روباز که با گل‌های پیچک‌ مسقف شده است به حیاط وصل می‌شوند.

کافه روباز هاگ کافه گالری - کافه روباز در تهران

هاگ‌کافه خیلی بزرگ نیست، ولی یکی از صمیمی‌ترین فضاهای دورهمی برای دیدار با دوستان است. دیوار اصلی کافه پر از قاب‌‌عکس‌های خالی است. عکاس خوش‌ذوق این کافه به‌تازگی شروع به پرکردن این قاب‌عکس‌ها با چهره‌های میهمانان کافه کرده است. اگر در این کافه از شما درخواست شد که مدل عکس بشوید، جا نخورید. اگر دوست داشته باشید، عکستان همراه عکس بقیه میهمانان به دیوار عکس‌ها اضافه می‌شود. اگر هم دوست ندارید، می‌توانید قبول نکنید.

– شماره تماس: ۰۹۰۲۶۶۰۰۵۵۰
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰
– آدرس: تهران، نیاوران، خیابان امیدوار، پلاک ۲۳

هاگ‌کافه روی نقشه

۲. کافه جریان | باغ‌‌موزه هنر ایرانی

کافه روباز جریان - کافه روباز در تهران

کافه جریان درست در انتهای باغ‌موزه هنر ایرانی قرار دارد. این کافه پذیرای مهمان‌های شناخته‌شده‌ای بوده و هست. هنرمندان و بازیگران زیادی کافه جریان را برای دیدارهایشان انتخاب می‌کنند. به‌علاوه، نمای روبه‌رویی بنای تفرجگاه تابستانی منظره زیبا و بکری برای عکاسی خلاقانه به‌ وجود آورده است. حیاط این کافه فضای بسیار خوبی برای برگزاری دورهمی‌ها و تولد‌هاست.

فقط کافی است یک بار مهمان این کافه باشید. کیفیت بالای غذا‌ها، برخورد خوب کارکنان، و فضای دل‌نشین و آرام‌بخش کافه شما را بازهم به اینجا خواهد کشاند. اگر در باغ‌موزه قدم بزنید، ماکت‌های بسیار زیبا و قدیمی را از بناهای مهم ایرانی خواهید دید. البته ماکت برج میلاد هم به‌تازگی به این مجموعه اضافه شده است. مجسمه‌های انتزاعی و هنری عجیبی هم در اطراف باغ هنر ایرانی وجود دارند که حتما برایتان جالب خواهند بود.

– شماره تماس: ۰۹۳۷۳۳۳۳۸۱۶
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۰۹:۴۵ تا ۲۳:۳۰
– آدرس: تهران، خیابان فرشته، خیابان بوسنی هرزگوین، خیابان دکتر حسابی، باغ‌موزه هنر ایرانی

کافه جریان روی نقشه

۳. کافه‌رستوران رویال لانژ | دریاچه چیتگر

کافه روباز رویال لانژ دریاچه چیتگر - کافه روباز در تهران

اگر در امتداد دریاچه چیتگر قدم بزنید، درست روبه‌روی مرکز خرید بام‌لند، کشتی تفریحی و کافه‌رستوران رویال لانژ را می‌بینید. این رستوران به‌صورت لنج طراحی شده که روی سقف آن کافه و رستوران بسیار شیکی وجود دارد. طبقه پایین کشتی نیز رستورانی مسقف با دیوارهای شیشه‌ای هست.

کافه روباز رویال لانژ بسیار مجلل است و هر نفر برای غذاخوردن در آن باید ورودی بپردازد. هزینه ورودی در روزهای عادی به‌ازای هر نفر ۱۰هزار تومان است. کشتی رویال لانژ در شب‌های پنج‌شنبه و جمعه هر شب دو بار حرکت می‌کند. در حین گشت‌زدن در دریاچه، موسیقی زنده هم برای میهمانان پخش می‌شود. این حرکت هر بار ۳۰ دقیقه و دورتادور دریاچه خلیج فارس است. ورودی هر نفر برای این شب‌های خاص ۱۲۰‌هزار تومان است.

– شماره تماس: ۰۹۱۲۱۲۹۳۲۰۹
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۰۸:۰۰ تا ۲۲:۳۰
– آدرس: تهران، دریاچه چیتگر، مجموعه بام‌لند، کافه‌رستوران رویال لانژ

رویال لانژ روی نقشه

۴. کافه شمرون | بام‌لند و گیشا

کافه روباز شمرون - کافه روباز در تهران

کافه شمرون را با انواع پاستا و سیب‌زمینی معروف شمرونش کمتر کافه‌بازی هست که نشناسد. در این کافه نوشابه یا دلستر سرو نمی‌شود. در عوض، با انواع آب‌میوه‌های طبیعی از شما پذیرایی خواهد شد. کافه شمرون در شب‌های پنج‌شنبه موسیقی زنده اجرا می‌کند و حال‌وهوای خوشی به مهمان‌ها می‌بخشد.

غذای کافه شمرون واقعا با‌کیفیت است و منوی متنوعی دارد. قیمت‌‌ها متوسط‌اند و کارکنان هم کارشان را به‌خوبی بلدند. در واقع، برخورد خوب و دوستانه کارکنان یکی از دلایلی است که میهمان‌ها همیشه به کافه شمرون برمی‌گردند. دکوراسیون جالب و خلاقانه کافه شمرون نیز یکی دیگر از جاذبه‌های آن است. در اینجا شما انواع چیزهای خاطره‌انگیز را خواهید دید؛ مثل باجه‌تلفن همگانی و دو خودروی مینی‌ماینر قدیمی که پشتشان گل کاشته‌اند!

اطلاعات شعبه گیشا
– شماره تماس: ۰۲۱۸۸۲۳۰۹۳۰
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۰۹:۰۰ تا ۲۳:۰۰
– آدرس: تهران، انتهای خیابان پیروزی شرقی، ضلع شمالی بوستان گفت‌وگو، مجموعه پذیرایی گفت‌وگو

کافه شمرون گیشا روی نقشه

اطلاعات شعبه بام‌لند
– شماره تماس: ۰۲۱۴۰۴۴۷۳۴۱
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
– آدرس: تهران، ابتداى خرازى، خروجى درياچه، ميدان موج، خيابان موج، بلوار صدف، مجموعه تجارى بام‌لند

کافه شمرون بام‌لند روی نقشه

۵. کافه چای‌بار | دزاشیب

کافه روباز چای بار دزاشیب - کافه روباز در تهران

عمارت کلاه‌فرنگی باغ خوشنویسان، که حالا به کافه چای‌بار معروف شده، هر روز پذیرای ده‌ها کافه‌باز و هنرمند خوش‌ذوق است. این کافه دو فضای داخلی و خارجی دارد. در واقع، قسمت روباز کافه به باغ خوشنویسان منتهی می‌شود. این باغ پر از درخت‌های بلند و قدیمی است که سایه‌شان را بر سر میهمانان گسترده‌اند.

قیمت‌های این کافه و رستوران کمی گران است؛ ولی از نظر کیفیت می‌توان به‌جرئت گفت مهمان بهترین مزه‌ها و کیفیت‌های غذا خواهید شد. کارکنان این کافه بسیار خوش‌برخورد و دوستانه‌اند و از شما با عشق پذیرایی می‌کنند. به‌علاوه، فضای زیبای کافه جان می‌دهد برای عکاسی با ترفندهای مختلف!

– شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۱۰۳۱۱
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۰۹:۳۰ تا ۲۳:۰۰
– آدرس: تهران، خیابان دزاشیب، خیابان کریمی، خیابان سلیمی شمالی، پلاک ۱۴۵

کافه چای‌بار روی نقشه

۶. کافه‌رستوران بومی | فرشته

کافه روباز بومی - کافه روباز در تهران

بومی یکی از لوکس‌ترین کافه‌رستوران‌های تهران است. دکور و چیدمان این کافه‌رستوران به‌قدری چشم‌نواز است که دوست دارید ساعت‌ها، بدون اینکه کار دیگری کنید، به طرح‌های روی دیوار و انواع گل‌وگیاه در اطراف نگاه کنید و لذت ببرید. این کافه‌رستوران محبوب منوی غذاهای ایرانی و ایتالیایی متنوعی دارد. کیفیت غذاهای رستوران بومی بسیار بالاست و به همین خاطر، قیمت گرانی هم دارد.

کافه‌رستوران بومی از آن مکان‌های خوش‌ساخت برای برگزاری دورهمی و تولدهاست. برای رزروکردن پکیج تولد می‌توانید با کافه تماس بگیرید تا بهترین میز و پکیج‌های تولد را برای شما کنار بگذارند. میزهای کافه‌رستوران بومی همگی از جنس مرمرند و نمای رستوران را همراه با گل‌آرایی‌های گوشه‌وکنار رستوران بسیار زیبا کرده‌اند.

– شماره تماس: ۰۲۱۲۲۰۱۱۹۵۰
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
– آدرس: تهران، خیابان فرشته، خیابان بوسنی هرزگوین، بوتیک مال ملل، طبقه چهارم

کافه‌رستوران بومی روی نقشه

۷. کافه ریبار | زعفرانیه

کافه روباز ریبار زعفرانیه - کافه روباز در تهران

اگر عاشق موزه‌گردی هستید، کافه ریبار یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. این کافه که در داخل یکی از موزه‌های تهران، موزه زمان قرار دارد ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. فضای باز کافه در باغِ موزه زمان بنا شده و چشم‌انداز زیبایی به داخل موزه دارد. نیازی نیست که بگوییم چه عکس‌های خاصی در این کافه می‌توانید بگیرید!

از آنجا که بوفه صبحانه کافه ریبار بسیار خوش‌مزه و متنوع است، خیلی‌ها صبح‌ها برای خوردن صبحانه به اینجا می‌آیند! به همین خاطر، شاید صبح‌ها صندلی گیرتان نیاید تا بنشینید! برخورد کارکنان کافه ریبار بسیار حرفه‌ای و دوستانه است و هم‌صحبتی با آنها بسیار لذت‌بخش است. می‌توانید ساعت‌ها در کافه ریبار بنشینید، گذشت زمان را در موزه زمان فراموش کنید و کتاب بخوانید یا با یک دوست صحبت کنید.

– شماره تماس: ۰۲۱۲۲۴۱۶۸۶۴
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۰۹:۰۰ تا ۲۳:۳۰
– آدرس: تهران، الهیه، خیابان ولیعصر، ابتدای زعفرانیه، داخل موزه زمان

کافه ریبار روی نقشه

۸. رستوران و کافه‌موزه گربه ایرانی | بلوار کشاورز

کافه در فضای باز موزه گربه ایرانی - کافه روباز در تهران

اگر عاشق گربه‌ها هستید و به‌نظرتان گربه‌ها روح زندگی‌اند، کافه‌موزه گربه ایرانی را از دست ندهید! اینجا پر از گربه‌هایی است که هرکدام اسم و داستان خودشان را دارند. بیشتر این گربه‌ها از شرایط بد قبلی نجات پیدا کرده‌اند و با تلاش‌های صاحبان کافه، حالا زندگی آرامی دارند. گربه‌های این کافه بسیار صمیمی و اجتماعی‌اند و اگر بخواهید می‌توانید با آنها عکس هم بگیرید. شعار اعضای خانواده موزه گربه ایرانی این است: ذوقی چنان ندارد، بی گربه زندگانی!

از جذابیت گربه‌ها که بگذریم، کیفیت و مزه غذای این کافه واقعا محشر است. گیاه‌خواران می‌توانند به‌راحتی هرچه دلشان می‌خواهد سفارش دهند، زیرا اینجا همه غذاها بدون گوشت پخته می‌شود. از سرو نوشابه و دلستر هم خبری نیست. فضای داخلی کافه هم پر است از انواع عکس‌ها و پوسترهای گربه‌هایی که قبلا اینجا زندگی کرده‌اند. بعضی از این پوسترها آموزش‌های خوبی نیز برای تربیت گربه به شما می‌دهند.

– شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۶۵۴۵۶
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
– آدرس: تهران، بلوار کشاورز، خیابان وصال، نرسیده به ایتالیا، بن‌بست مریم

کافه‌موزه گربه ایرانی روی نقشه

۹. کافه نزدیک کتاب | کریم‌خان

کافه روباز نزدیک کتاب - کافه روباز در تهران

کافه نزدیک کتاب یکی از بهترین و دنج‌ترین کافه‌های خیابان کریم‌خان است. محیط دل‌نشین حیاط کافه آرامشی به شما می‌دهد که می‌توانید ساعت‌ها در آنجا بنشینید و کتاب بخوانید. در فضای داخلی کافه، می‌توانید کتاب‌های باارزشی را برای خواندن پیدا کنید. کارکنان کافه نزدیک هم همگی اهل کتابخوانی و مطالعه هستند و اگر وقت کنند، می‌توانند هم‌صحبت‌های بسیار خوبی برای کتاب‌دوستان باشند.

این کافه برای گرفتن جشن‌های تولد هم بسیار مناسب است. قیمت مناسب منوی کافه و همچنین کیفیت خوب غذاها و خوراکی‌ها، باعث شده افرادی که به‌صورت دورکاری کسب‌ در‌آمد می‌کنند، با لپ‌تاپ بیایند و ساعت‌های کاری خودشان را در این کافه سپری کنند. کافه نزدیک یکی از پرتنوع‌ترین منوهای قهوه را دارد. کسانی که عاشق قهوه‌اند، حتما بارها و بارها به این کافه سر‌می‌زنند.

– شماره تماس: ۰۲۱۸۸۴۹۰۷۲۶
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰
– آدرس: تهران، خیابان کریم‌خان، بین ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ١٣۴

کافه نزدیک کتاب روی نقشه

۱۰. کافه‌کتاب این‌جا | نوفل‌لوشاتو

کافه روباز اینجا - کافه روباز در تهران

این هم یک کافه روباز دیگر برای کتاب‌دوستان و کافه‌بازها که در نوفل‌لوشاتو قرار گرفته است. درست مثل کافه‌ تهرون، کافه این‌جا هم از بنای خانه‌ای قدیمی برای ایجاد حس‌های خاطره‌انگیز استفاده کرده است. این‌جا پر از گلدان‌ها و تابلوهایی است که شما را به تهران قدیم می‌برد و داستانی‌های بکری را برایتان بازگو می‌کند. علاوه بر حیاط، کافه این‌جا یک بالکن دنج هم دارد که برای دیدارهای ۲نفره بسیار مناسب است. این بالکن به حیاط کافه اشراف کامل دارد و منظره زیبایی برای عکاسی ایجاد می‌کند.

قیمت‌ها و کیفیت منوی کافه معقول و به‌صرفه است. به همین خاطر، افراد ترجیح می‌دهند بیشتر دورهمی‌ها و تولدهایشان را در این‌جا برگزار کنند. برخورد کارکنان بسیار بامحبت و دوستانه است؛ به‌طوری که انگار شما را چند سال است که می‌شناسند. حیاط کافه اینجا حتی در روزهای گرم تابستانی هم خنک و خوشایند است.

– شماره تماس: ۰۲۱۶۶۷۲۷۲۹۹
– ساعات پذیرایی:
همه‌روزه از ۰۹:۰۰ تا ۲۰:۳۰
– آدرس: تهران، نوفل‌لوشاتو شرقى، نرسيده به پل‌ حافظ، کوچه پدرام، پلاک ۴

کافه‌کتاب این‌جا روی نقشه

۱۱. رستوران کاپیتان لانژ | خیابان پاسداران

رستوران و کافه روف گاردن کاپیتان لانژ - کافه روباز در تهران

اولین چیزی که از رستوران کاپیتان لانژ یادتان خواهد ماند منوی لذیذ و متنوع غذاهای ایرانی، ایتالیایی و بین‌المللی آن است. تمام این غذاها در فضایی آرام و شیک برای شما سرو می‌شوند. این رستوران، که روف‌گاردنی بسیار زیبا هم دارد، بیشتر محبوب مجلل‌پسند‌هاست. طبقه اول رستوران هم یک بار بسیار خوش‌مزه دارد.

رستوران کاپیتان لانژ دو فضای تشریفاتی (VIP) دارد که به نام‌های «کوشک کاپیتان» و «استراحتگاه کاپیتان» نام‌گذاری شده‌اند. طراحی جالب این فضاهای تشریفاتی، به‌همراه آکواریوم و مبلمان‌های بسیار لوکس و زیبا، مکان بسیار مناسبی برای عکس‌های شیک اینستاگرامی هستند. رستوران کاپیتان لانژ روف‌گاردن هم دارد که هوای آزاد در آن جریان دارد.

– ساعات پذیرایی: همه‌روزه از ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۳۰
– آدرس: تهران، خیابان پاسداران، نبش کوچه نگارستان دهم
– شماره تماس: ۰۲۱۲۲۸۶۱۰۱۰ – ۰۲۱۸۵۱۰۱۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۱۰۱۰

رستوران کاپیتان لانژ روی نقشه

۱۲. کافه باراکا | خیابان کارگر شمالی

محیط دلپذیر کافه روباز باراکا - کافه روباز در تهران

حیاط دوست‌داشتنی کافه باراکا این محیط را به پاتوقی برای دانشجوها، خصوصا دانشجویان رشته هنر تبدیل کرده است. نزدیکی این کافه به مراکز فرهنگی تهران، مثل خیابان انقلاب و دانشگاه تهران، باعث شده هر روز جمعیت زیادی برای لذت بردن از غذاها و خوراکی‌های خوشمزه و محیط دلنواز کافه به اینجا بیایند. با وجود شلوغ بودن کافه، سرویس‌دهی در آن بسیار خوب انجام می‌شود. کارکنان بهترین تلاش خودشان را می‌کنند تا ساعاتی خوش را برای میهمان‌های وفادار کافه رقم بزنند.

منوی کافه تنوع نسبتا خوبی دارد و قیمت‌ها معقول هستند. دکوراسیون داخلی کافه باراکا و ترکیب و هماهنگی که با فضای حیاط دارد، محیط خوبی برای عکاسی است.

– ساعات پذیرایی: همه‌روزه از ۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰
– آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان رهنما
– شماره تماس: ۰۹۳۷۶۶۸۴۳۲۴

کافه باراکا روی نقشه

۱۳. کافه دانته | یوسف آباد

کافه روف گاردن دانته - کافه روباز در تهران

اگر می‌خواهید از شلوغی شهر به یک مکان دنج و آرام پناه ببرید، بدون شک کافه دانته یکی از آن گزینه‌های دلچسب است. این کافه و روستوران دارای دو طبقه است. طبقه اول یک فضای مجلل داخلی دارد که دورتادور آن بالکن باریکی کشیده شده است. طبقه بالا، که یک کافه روف گاردن است، تمام شهر را زیر پای شما می‌آورد!

کیفیت غذا در کافه دانته معمولی و قیمت به نسبت معقول است. کارمندان سعی می‌کنند کارشان را درست انجام دهند، ولی انتظار یک سرویس عالی را نداشته باشید. این کافه بیشتر به‌خاطر فضای زیبایی که دارد معروف است؛ یعنی می‌توانید عکس‌های شیک و زیبایی در اینجا بگیرید.

– ساعات پذیرایی: همه‌روزه از ۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰
– آدرس: تهران، خيابان يوسف‌آباد، نبش كوچه ١٢، پلاک ١٢٢، طبقه ۵
– شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۶۴۷۲

کافه دانته روی نقشه

۱۴. کافه باغ‌موزه مقدم | خیابان امام خمینی

کافه روباز موزه مقدم - کافه روباز در تهران

یکی از کافه‌های دل‌انگیز مرکز تهران، کافه روباز موزه مقدم است. این کافه محیطی آرام دارد و اگر انتخاب کنید که در تراس بنشینید، از صدای خواندن پرنده‌ها لذت بسیاری خواهید برد. اینجا چای دمی واقعا دمی است! همه‌چیز طعم واقعی دارد و کارکنان دوست شما هستند. می‌توانید ساعت‌ها در بالکن بنشینید و از هم‌صحبتی با رفیق‌تان لذت ببرید.

منوی کافه هم سنتی و هم فرنگی است. نوشیدنی‌ها، از ماکتل‌ها و شیک‌ها گرفته تا دم‌نوش‌های دل‌انگیز و خوش‌عطر، همه طبیعی هستند. در دل شلوغی شهر تهران، کافه باغ‌موزه مقدم یک مکان بی‌نظیر برای بازیابی توان ذهنی و آرامش شماست.

– ساعات پذیرایی: همه‌روزه از ۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰
– آدرس: خیابان امام خمینی، بعد از شیخ هادی، موزه مقدم
– شماره تماس: ۰۹۱۲۰۱۵۷۳۴۷

کافه باغ‌موزه مقدم روی نقشه

معرفی چند کافه روباز دیگر در تهران

  • ۱۵. کافه سفال آنسو | خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک ۱۱، عمارت آنسو؛
  • ۱۶. خانه فرهنگ مانا | بلوار کشاورز، خیابان وصـال، کوچـه شاهد پلاک ۶؛
  • ۱۷. کافه روحی | ميدان بهارستان، خيابان دانشسرا، خيابان شريعتمدار رفيع، باغ نگارستان؛
  • ۱۸. حیاط شماره ۶۵ | میدان فردوسی، خیابان موسـوی، سر کوچه اعتمادی مقدم، پلاک ۳۲؛
  • ۱۹. خانه یرما | خیابان کریم‌خان، نجات‌اللهی شمالـی (ویلای شمالی)، کوچـه زبرجد، پلاک ۱۵؛
  • ۲۰. کافه گودو یاس | خيابان نجات اللهی، نرسيده به سميه، خيابان محمدی، بن‌بست گل ياس؛
  • ۲۱. کافه ۱۳۰۷ | خيابان سميه، نرسيده به خيابان حافظ، خيابان پورموسی، بن‌بست شيرين، پلاک ٢١.

سخن آخر

این روزها، به‌خاطر کرونا و مسائل بهداشتی، افراد بیشتری کافه روباز را برای دیدار دوستان و دورهمی‌ها انتخاب می‌کنند. ما سعی کردیم فهرستی از ۲۱ کافه روباز خوب تهران را برایتان آماده کنیم تا با صرف زمان کمتری کافه موردنظرتان را پیدا کنید.

شما هم اگر کافه روباز خوبی در تهران می‌شناسید که در این فهرست نیست، در قسمت «ارسال دیدگاه» نام و آدرسش را بگذارید تا هم ما و هم خوانندگان دیگر بهره‌مند شویم. خوش‌حال می‌شویم اگر درمورد این کافه‌ها نظر، سؤال یا تجربه خاصی دارید، آن را با ما در میان بگذارید.


در ادامه بخوانید: تهران گردی کجا بریم؟ بهترین خیابان‌های تهران برای عاشقان خیابان‌گردی

فرمول شادی و مثبت‌اندیشی را یاد بگیرید و با افسردگی خداحافظی کنید

۱۰،۰۰۰ تومان


اصول و روش‌هایی کاملا عملی برای یادگیری سریع و ماندگار هر زبان جدیدارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.