۵ ویژگی رفتاری زنان که برای مردان بیشترین جذابیت را دارد

4

با اینکه جذابیت زنان موضوع مقالات، فیلم‌ها و برنامه‌های آموزشی بسیاری بوده، اما هنوز این ویژگی به‌درستی توصیف نشده است. این ویژگی قابل اندازه‌گیری نیست، بلکه باید توسط دیگران احساس شود و آنها را تحت‌تأثیر قرار بدهد. با این مطلب همراه شوید تا ۵ چیزی را که مردان در مورد زنان دوست دارند، بهتر بشناسید.

۱. زنانی که خوشرویی و دلنشینی بخشی از وجودشان شده است

یک زن جذاب همیشه مراقب است که چگونه به‌نظر می‌آید. این به آن معنا نیست که به خودتان فشار بیاورید تا همیشه لبخند بزنید. این به آن معناست که همیشه دلنشین و درخشان باشید. نباید تنها پیش دیگران خوب باشید، بلکه باید وقتی که تنهایید نیز از خودتان لذت ببرید.

می‌توانید مقاله چطور را در زمینه جذابیت بخوانید تا بیشتر با این مفهوم آشنا شوید.

۵ چیزی که مردان درمورد زنان دوست دارند - زنانی که خوشرویی بخشی از وجودشان شده است.

۲. زنانی که عاشق خودشان هستند

هر اتفاقی بیفتد یک زن نباید خودش را به نهایت خستگی و ناآرامی بکشاند. هرگز نباید برای موفقیت کاری یا خوشحالی دیگران خودتان را بُکشید، زیرا این راه عاقبت خوشی ندارد. همیشه طوری زندگی کنید که احساس آرامش و راحتی داشته باشید. این‌گونه می‌توانید در محیط کار و با اطرافیان‌‌تان بهتر رفتار کنید. همیشه باید باطری درونی‌تان را شارژ کنید تا درخشان بمانید و نور و شادی را به زندگی اطرافیان‌تان ببخشید.


حتما بخوانید: چگونه خود را دوست داشته باشیم؟

۳. زنانی که حال خوب‌ روحی را در اولویت قرار می‌دهند

این زنان به دنیا توهین نمی‌کنند و در مقابل اتفاقات بد زندگی موضع نمی‌گیرند. هیچ چیز احمقانه‌تر از این نیست که فکر کنید سرنوشت‌تان سیاه است و همیشه اتفاقات بد برای‌تان پیش می‌آید. هرکسی در دنیا دلایلی برای زنده بودن دارد. این بستگی به خودمان دارد که از اتفاقات زندگی‌مان به بهترین شکل بهره ببریم یا سر هر موضوعی اعصاب‌مان را خرد کنیم.


حتما بخوانید: خصوصیات زنان شاد چیست؟

۴. زنانی که در برابر تعریف‌ها واکنش مناسبی نشان می‌دهند

۵ چیزی که مردان درمورد زنان دوست دارند

زن‌ها همیشه در مرکز توجهات قرار دارند. یک زن باید بداند چگونه نسبت به تعریف و ستایش دیگران واکنش نشان بدهد. زن نباید از تعریف دیگران خجالت بکشد یا به‌خاطر آنها کور و مغرور شود. زن باید ارزش خودش را بشناسد. به‌عنوان مثال وقتی که یک همکار از لباس شما تعریف می‌کند، نباید در جواب بگویید: «بی‌خیال، این مانتو که قدیمی شده است». بلکه باید تعریف را بپذیرید و بابت آن تشکر کنید.


حتما بخوانید: ۷ رازی که زیبایی معنوی را درون شما ‌می‌پروراند

۵. زنانی که با اندام‌شان مشکلی ندارند

اگر تصور می‌کنید هر زنی برای زیبایی باید لاغراندام و کمرباریک باشد، در اشتباه هستید. این کلیشه را کنار بگذارید و فراموش کنید. نمونه‌های فراوانی از زنان جذاب چاق و لاغر وجود دارد. برای اینکه یک زن جذاب‌تر به‌نظر بیاید نیازی نیست لباس‌های بسیار تنگی که ۲ سایز برایش کوچک است، بپوشد. لباس باید با اندام هماهنگ باشد. شاید تپل‌ بودن با الگو‌های رایج عالم مد مطابق نباشد، ولی آن هم می‌تواند نوعی از زیبایی باشد.

برگرفته از: brightside

کتاب الکترونیکی

  • قیمت نسخه انگلیسی در سایت آمازون

   ۱۱ دلار

   قالب فایل

   PDF

   تعداد صفحه

   ۲۴۷

   سال انتشار

   ۱۳۹۸

   ناشر

   TarcherPerigee

   تعداد فایل

   ۱ فایل PDF

  کتاب الکترونیکی دلبستگی

  اگر می‌خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای شریک عاطفی، یا حتی خودتان را در رابطه متوجه شوید، حتما این کتاب را بخوانید.

  25،000 تومان 19،500 تومان

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 دیدگاه
 1. یه مرد می‌گوید

  من به عنوان یه مرد اینارو نسبی قبول دارم و معتقدم نویسده اصلا درک و شناخت درستی از جذابیت نداره.چهره زیبا بدن خوش تراش سر زبون خوب و مهربون بودن خنده های متعادل لباس برازنده موی بلند و مرتب یکم وابستگی=)صدای نسبتا نازک و اروم داشتن ویژگی خاص مثل آشپزی خوب و… میتونه یه زنو خیلی جذاب بکنه حتی داشتن چندتا ویژگی بالا بازم زنو جذاب میکنه.بقیش هم میتونه یه مکمل مث یکم نمک بیشتر طرفو باحال بکنه

  1. رقیه محمدی می‌گوید

   سلام
   حق با شماست مواردی که فرمودین توی جذابیت بسیار تأثیر دارن، اما بحث ما در این مقاله جذابیت رفتاری هست نه ظاهری.

 2. حنانه.رضایی می‌گوید

  با قسمتی که گفته شد لباس جذب میپوشندبه شدت موافقم.
  گاهی اوقات خانم هایی که محجبه هستند جذاب تر به نظر میان.
  البته محجبه ای که شیک پوش باشه و به ترکیب رنگی لباس ها اهمیت بده.

  ممنون بابت مطالب مفیدتان.

  1. میلاد فروحی می‌گوید

   بله. همینطوره.ست کردن رنگ لباسها تو زیبایی تاثیر بالایی داره