مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند؟

6

شاید از خود پرسیده باشید که مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند؟ فهرستی را از تیپ شخصیتی زن‌هایی که مردها به ازدواج با آنها علاقه‌ای ندارند، در اینجا آماده کرده‌ایم؛ البته با استفاده از نظرات ده‌هاهزار مردی که در سال‌های گذشته در جلسات مشاوره‌ی خانواده با آنها صحبت شده است. واقعیت این است که اگر شما زن هستید و می‌خواهید ازدواج کنید، باید در ملاقات‌هایتان با یک مرد بسیار زیرک و باهوش باشید.

با خواندن این نوشته شما می‌فهمید که از چه مردانی باید فاصله بگیرید و چه کارهای اشتباهی در ملاقات خود با مردان انجام می‌دهید. همچنین شما را راهنمایی می‌کند تا جنبه‌هایی از شخصیت خود را به‌نمایش بگذارید تا مردی را که خواستارش هستید، جذب کنید. برای فهمیدن این موضوعات ادامه مقاله را بخواهید.

زن‌هایی که اهل رئیس‌بازی هستند

مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند؟

این دسته از زنان نمی‌توانند به‌راحتی تغییر کنند و رئیس‌بازی در خون آن‌هاست. وقتی مردی برای اولین بار چنین زنی را ملاقات می‌کند، کاراکتر و شخصیت جذابی درنظرش خواهد آمد. البته این جذابیت برای مرد موقتی است. وقتی احساس کند که با او مانند زیردستی برخورد می‌شود که زن به او می‌گوید که چه کاری را انجام دهد و چه کاری را انجام ندهد، اینجاست که مرد رابطه را ترک می‌کند. مردان با چنین زنانی ازدواج نمی‌کنند.


حتما بخوانید: چگونه مهربان باشیم؟

زن‌هایی که با احساسات مرد بازی می‌کنند

مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند با زنانی که مرد را اذیت می کنند

این دسته از زنان فکر می‌کنند که با درگیرکردن فرد مقابل در بازی‌های احساسی می‌توانند او را جذب کنند. البته شاید در ابتدای رابطه‌ی عاطفی این ترفند اثر داشته باشد اما به‌محض اینکه مرد، طرف مقابل خود را می‌پذیرد، دیگر انتظار بازی‌های احساسی را ندارد و به‌دنبال صداقت در رابطه‌ی عاطفی خود است. اگر زن چنین بازی‌های احساسی را در رابطه‌ی عاطفی خود سریعا به‌پایان نرساند، به‌زودی مردی را می‌بیند که رابطه‌ی خود را فراموش کرده و از او فاصله گرفته است.


حتما بخوانید: ۹ نشانه‌ رفتاری کسی که با احساسات شما بازی می‌کند

زن‌هایی که می‌خواهند مرد را تغییر دهند

مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند کسانی که می خواهند مرد را تغییر دهند

این دسته از زن‌ها چنان رفتار می‌کنند که انگار همیشه از دور رفتار مرد را زیرنظر گرفته‌اند و در کمین هستند که اشتباهی از مرد سربزند تا به او هشدار بدهند و متوجه اشتباهش کنند. البته مردانی هم از چنین زن‌هایی خوش‌شان می‌آید، زیرا احساس ناامنی درونی بعضی مردان چنین نیازی را در آن‌ها به‌وجود می‌آورد. زن می‌گوید که عاشق مرد است اما می‌خواهد کم‌کم او را تغییر دهد. زن سعی می‌کند مرد را به‌آرامی از چیزی که بوده به فرد دیگری تبدیل کند. از نحوه‌ی لباس‌پوشیدن مرد شروع می‌کند و در قدم‌های بعدی حتی سعی در تغییر علاقه‌ی موسیقی دارد. هرچند وقتی چنین زنی بخواهد در دوستان مرد و یا سرگرمی‌های او تغییری بدهد، به‌احتمال خیلی زیاد شکست می‌خورد.


حتما بخوانید: ۱۱ نشانه برای پایان رابطه‌ عاطفی که بهتر است بدانید

زن‌هایی که به‌طرز مشکوکی همیشه حس حسادت دارند

دختر حسود

این زن‌ها همیشه روی لبه‌ی جدایی رابطه عاطفی قرار دارند، زیرا اصلا قابل‌اعتماد نیستند. بارها از روی حسادت عصبانی می‌شوند و یا نسبت به هرچیزی که آن را اشتباه می‌دانند، واکنش نشان می‌دهند و سعی می‌کنند فقط از خود محافظت کنند.

اگر از ما بپرسید که مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند، به شما خواهیم گفت مردی با دیدن چنین زنی برای اولین بار، حس می‌کند او دختر بسیار غمگینی است. بنابراین سعی می‌کند با دادن حس اطمینان این غم و اندوه و اضطراب را از او دور کند و بهتر از مردهایی باشد که قبلا در زندگی آن زن بوده‌اند. اما وقتی می‌بیند که زن او را بسیار تحت‌فشار قرار می‌دهد و گاهی اوقات او را به دلایل مختلف برای کارهایی که انجام نداده متهم می‌کند، مرد به‌زودی تصمیم می‌گیرد که راهی به‌جز ترک رابطه‌ی خود ندارد و نمی‌تواند به‌خاطر اشتباهات زن همیشه خود را در معرض حس اتهام او قرار دهد.

زن‌هایی که احساس می‌کنند تمام زندگی‌شان صرف مرد می‌شود

زن در حال تمیز کردن خانه

در پاسخ به این سؤال که مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند، باید بگوییم مردان برقراری رابطه با زن‌هایی که احساس می‌کنند زندگی خود را با انتظار فراوان فدای مرد می‌کنند، بسیار دشوار می‌دانند. در ابتدای رابطه این زن‌ها با ابراز عشق و علاقه، توجه مرد را به خود جلب می‌کنند اما مرد به‌زودی دچار سردرگمی و احساس خفگی در رابطه می‌شود، زیرا زن این حس و انتظار را درون خود پرورش داده است که زندگی‌اش را وقف مرد می‌کند. در قبالش مرد هم مسئولیت تمام زندگی او را به‌عهده دارد. شما به‌عنوان یک زن باید برای زندگی خود برنامه و هدف‌های شخصی داشته باشید و به این صورت نباشد که در کل زندگی منتظر کارها و رسیدن مرد به اهدافش باشید.


حتما بخوانید: ۱۰ نشانه که هشدار می‌دهد رابطه عاطفی‌تان یک‌طرفه است

زن‌هایی که با مرد مانند پدر خود برخورد می‌کنند

پدر و دختر

این دسته از زن‌ها بیشتر به دنبال مردانی با اختلاف سنی بیشتر و به‌نحوی دنبال حس پدرانه‌ی مرد هستند و نه یک دوست و یا همسر. در ابتدای رابطه عاطفی، شاید زن فکر کند که مرد موردعلاقه‌‌اش را پیدا کرده و تأییدهای مرد و پاسخ به سؤالات او تمام چیزی است که در زندگی نیاز دارد، اما به‌زودی متوجه می‌شود که مرد به‌دنبال زنی است که بتواند با او نیازهای عاطفی خود را تأمین کند؛ نه اینکه به‌دنبال زنی باشد که دائم درحال یادگیری، پرسیدن و گرفتن تذکرها و هشدارهای پدرانه از سوی مرد است.

زن‌هایی که درباره‌ی هر چیزی با مادر خود صحبت می‌کنند

دختر و مادر

بعضی زن‌ها عادت دارند که همیشه با مادر خود صحبت کنند و حتی میان‌بر تماس با مادرشان روی صفحه گوشی آن‌ها وجود دارد. انگار آنها به‌تنهایی قادر به تصمیم گیری نیستند و یا بدون نظر مادرشان نمی‌توانند کاری انجام دهند. می خواهید بدانید مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند؛ این دسته از زنان، همان‌هایی هستند که مردان در بلندمدت به آنها علاقه نخواهند داشت. وقتی مردی چنین زنی را برای اولین بار ملاقات می‌کند، فکر می‌کند که این زن خیلی به خانواده‌ی خود نزدیک است و با آنها رابطه‌ی بی‌نظیری دارد اما به‌زودی متوجه می‌شود که این رفتار خیلی به رابطه‌ی آن‌ها ضربه خواهد زد. مرد اصلا دوست ندارد که برای هر تصمیمی در زندگی‌اش نظر مادرزن خود را دخیل بداند.


حتما بخوانید: ۱۴ سوالی که در تصمیم گیری برای ازدواج به شما کمک می‌کند

زن‌هایی که درباره‌ی همه‌کس و همه‌چیز صحبت می‌کنند

دختران در حال صحبت کردن

زن‌هایی هستند که عاشق شایعات درباره‌ی افراد و چیزهای مختلف هستند و دائما درباره‌ی دیگران صحبت می‌کنند. همچنین، عاشق این هستند که درباره‌ی دیگران نیز حرف‌هایی بشنوند. وقتی مردی برای اولین بار با چنین زنی ملاقات می‌کند، او را به‌خاطر روحیه‌ی سرگرم‌کننده‌اش همراه با داستان‌ها و حرف‌هایی که به‌زبان می‌آورد، جذاب می‌بیند اما بعد از مدتی مرد به این موضوع فکر می‌کند که چه حرف‌هایی درباره‌ی او به دیگران خواهد گفت و برای جلوگیری از این قضیه، پایان رابطه رقم می‌خورد.


حتما بخوانید: چگونه قضاوت کردن در مورد دیگران را متوقف کنیم؟

زن‌هایی که چشم و هم‌چشمی زیادی دارند

دختران ولخرج

بعضی زن‌ها دائما خود را با دیگران مقایسه می‌کنند و می‌خواهند وضعیتی مانند هرکسی که می‌شناسند، داشته باشند. دائما درباره‌ی داشته‌های دیگران صحبت می‌کنند و با این کار مرد را تحت‌فشار قرار می‌دهند. زمانی‌که مرد متوجه می‌شود زن دیگر چیزی برای قدردانی و تشکر در زندگی مشترک‌شان ندارد، سعی می‌کند رابطه را تمام کند تا چنین زنی دیگر در زندگی‌اش حضور نداشته باشد.

زن‌هایی که همیشه رژیم غذایی می‌گیرند

رژیم غذایی زن

این زن‌ها همیشه مقدار کمی از غذای خود را می‌خورند، هیچ‌وقت رژیم غذایی‌شان را تمام نمی‌کنند و هرچیزی را به‌اندازه‌ی بقیه‌ی افراد نمی‌خورند. مرد در اولین دیدار با چنین زنی، با خود فکر می‌کند که این زن هیچ‌گاه اضافه‌وزن پیدا نمی‌کند اما به‌زودی متوجه خواهد شد که به‌تنهایی غذاخوردن اصلا جالب نیست. نکته‌ی اساسی اینجاست که مردان به خوردن غذاهای مختلف علاقه دارند، دوست دارند کباب و استیک بخورند و مزه‌های جدید را امتحان کنند و از خوردن دسر لذت ببرند. آنها دوست دارند که همسرشان نیز در این راه مثل آن‌ها باشد؛ حداقل بعضی وقت‌ها این‌گونه باشد.

به‌خاطر داشته باشید که مردها فقط یک زن خوشحال و راحت می‌خواهند که ویژگی‌های ارزشمندی نیز داشته باشد؛ پس سعی کنید همیشه بهترین خود باشید.

آیا شما ویژگی‌های دیگری از زنان می‌شناسید که برای مردها غیرجذاب باشد؟ در کامنت‌ها برای‌مان بنویسید.


در ادامه بخوانید: چطور ازدواج با فرد مناسب می تواند در موفقیت شما تاثیر بگذارد؟
اگر می‌خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای شریک عاطفی، یا حتی خودتان را در رابطه متوجه شوید، حتما این کتاب را بخوانید.
منبع huffingtonpost
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها (از 6 دیدگاه)
 1. مجتبی می‌گوید

  خداروشکر مطلب درست نیست چون بیشتر زنا این نشونه ها رو دارن خخخ
  ولی متاسفانه برای طلاق میتونن انگیزه خوبی باشن

 2. sr می‌گوید

  آموزنده بود ممنون

 3. m می‌گوید

  دروغ ک نمیگی؟